Finn din gruppe

Her er en oversikt over KFUK-KFUMs grupper. Du kan bruke filtreringsfunksjonen for å finne din gruppe.

7.7

Konfirmantarbeid
Leder: Runar Reknes
41570216
Aktivitetssted:
Strømsø
Knoffs gate 2, 3041 Drammen
Aktivitetstid:
Tirsdager

Ålesund KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Ynglingen i Ålesund
Parkgata 14, 6003 Ålesund
Aktivitetstid:

Ålesund 'Voxing'

VOX-sing
Leder: Sveinung Remøy
48195217
Aktivitetstid:
Hver onsdag 19.30 - 22.00

Allsing - Ten Sing

Ten Sing
Leder: Christian Siejak
41737911
Aktivitetssted:
vanlegvis i Volsdalen kirke, ca. ein gong i månaden i Borgund menighetshus
Borgundgavlen 51, 6015 Ålesund
Aktivitetstid:
Kvar onsdag 18.30-21.00

Alna Ten Sing

Ten Sing
Leder: Einar Østerhagen
99456619
Aktivitetssted:
Ellingsrud kirke, Ellingsrud og Furuset sokn
Dragonstien 18, 1062 Oslo
Aktivitetstid:
Torsdager kl.18.00 - 20.30

Alstahaug Kr. Ungdomsforening

Voksenforening
Leder:
Aktivitetstid:

Alta Ten Sing

Ten Sing
Leder: Oddhild Klevberg
47811059
Aktivitetssted:
Nordlyskatedralen - Alta kirke
Markedsgata 30, 9510 Alta
Aktivitetstid:
Vi øver hver onsdag kl. 18.00 til 20.00.

Amasing

Ten Sing
Leder: Finn Gundersen
40003736
Aktivitetssted:
Ungdommens Hus
Tordenskioldsgate 6, 3921 Porsgrunn
Aktivitetstid:
Vi øver hver tirsdag kl 18:30 til 21:15

Amazing

Ten Sing
Leder: Maren Aarskog
48040447
Aktivitetstid:
Onsdager fra 17:30 til 20:00

Åpen barnehage Bergen domkirke menighet

Åpen Barnehage
Leder: Jan Frode Sandvik
91884542
Aktivitetssted:
Nykirken menighetshus & Mariakirken menighetshus
Fredriksbergs gate 4 & Absalon Beyersgt. 1, 5005 Bergen
Aktivitetstid:
man-tirs kl 09-1430, onsdag kl 09-14, torsd kl 09-1830 (inkl middag) og fredag kl 09-1530

Åpen Barnehage Haugesund Kfuk-Kfum

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetssted:
KFUK-KFUM-huset
Haraldsgt 70, 3.etg, 5501 Haugesund
Aktivitetstid:
Mandag,onsdag og torsdag 09.00-14.30

Arendal Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Per Bernt Knudsen
47634048
Aktivitetssted:
Barbu Menighetshus
Nyli terrasse 2, Arendal, 4844 Arendal
Aktivitetstid:
Søndager kl. 18.00

Arendal Ten Sing Appell

Ten Sing
Leder: Åshild Milje
98417226
Aktivitetssted:
Barbu menighetshus
Nyli terrasse 2, 4844 Arendal
Aktivitetstid:
Hver onsdag, 19.00-21.30

Arna Move

Konfirmantarbeid
Leder: Constanze Almklov
45235532
Aktivitetstid:
Måndagar 16.45 til 18.15

Ås Kr. Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Aina Bjørnereim
48030101
Aktivitetssted:
Ås arbeidskirke
Drottveien 41, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver fredag, 19-22

Ås Ten Sing

Ten Sing
Leder: Gunder Skiaker
99323551
Aktivitetssted:
Ås Arbeidskirke
Drottveien 41 , 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18.30 - 21.00

Åsane Move

Konfirmantarbeid
Leder: Constanze Almklov
45235532
Aktivitetssted:
Åsane Kirke
Åsane Senter 44, 5116 Ulset
Aktivitetstid:
Ca annenhver torsdag 15.45 til 17.15

Asker Menighet Konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Terese Huuse Haraldstad
92889126
Aktivitetssted:
Kirkelia 7, 1371 Asker
Aktivitetstid:

Asker Move

Barneklubb
Leder: Bodil Kvangarsnes
91799891
Aktivitetssted:
Barnas katedral, Asker kirke
kirkelia 3, 1384 Asker
Aktivitetstid:
Hver onsdag fra kl. 17.30 - 19.00

Asker Ten Sing

Ten Sing
Leder: Claire Helene Jordan
90596686
Aktivitetssted:
Askertun
Kirkelia, 1371 Asker
Aktivitetstid:
Vi øver hver mandag fra 17.30 - 19.00.

Askøy Ten Sing Asking

Ten Sing
Leder: Henny Skaaland
92895115
Aktivitetssted:
Erdal kirke
Florvågvegen 340, 5306 Erdal
Aktivitetstid:
Onsdager 18:30-21:00

Aurland og Lærdal Konfirmantklubb

Konfirmantarbeid
Leder: Monica Finden
95862520
Aktivitetssted:
Bedehuset i Aurland & Kyrkjestova i Lærdal
Vangen 1, 5745 Aurland
Aktivitetstid:
Samling kvar månad

Avaldsnes Barnegospel

Barnekor
Leder: Elin Tyse Hansen
93866650
Aktivitetstid:
tirsdager kl. 17:00-18:00

Avaldsnes Kristelige Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Elise Fosen Osmundsen
41370411
Aktivitetstid:

Avaldsnes og Håvik KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Stanley Skeie
91330053
Aktivitetssted:
Visnesvegen 177, 4262 Avaldsnes
Aktivitetstid:

Avertimento Tween Sing

Tween Sing
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Høvik Menighetshus
Sandviksveien 11, 1363 Høvik
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl. 16.00

Bagos

Barnekor
Leder: Margit Raustøl
98222969
Aktivitetstid:
Annenhver mandag Kl 17.45 -18.45.

Banglaklubben

Voksenforening
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetssted:
Nedre Storgate 31, 3015 Drammen
Aktivitetstid:

Barbu Tween Sing

Tween Sing
Leder: Signe Heggtveit Andersen
98862149
Aktivitetssted:
Barbu menighetshus
Sletteheia 37, 4842 Arendal
Aktivitetstid:
Barbu menighetshus på torsdager kl 18-20 (ikke første torsdag i måneden)

BARNAS HJERTEKOR, Lindesnes KFUK-KFUM

Barnekor
Leder: Magnhild Døble Helliesen
99588110
Aktivitetssted:
U.lok, Lindesnes KM
Peder Claussønsvei 2, 4520 Lindesnes
Aktivitetstid:
Mandager kl 17-18

Barneklubben i Rygge

Barneklubb
Leder: Kristian Leines
47625858
Aktivitetssted:
Ekholt kirke og uteområdet rundt
Skogveien 24, 1570 Dilling
Aktivitetstid:
onsdag 1x per mnd kl.18-20

Barnekoret på Uppheim

Barnekor
Leder: Constanze Lindner
45796697
Aktivitetssted:
Uppheim Volda
Gymnasvegen 2, 6100 Volda
Aktivitetstid:
Tysdag, kl 1730-1815 i oddetalsvekene (unntatt i feriene)

Barnekoret Skrål

Barnekor
Leder: Lars Inge Tverberg
97787055
Aktivitetssted:
Geilo kulturkyrkje
Skurdalsvegen 22, 3580 Geilo
Aktivitetstid:
Mandager kl 17

Bauneveien Barnehage

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetstid:

BDM TWeens

Tween Sing
Leder: Eirik Minde
41552330
Aktivitetssted:
Barnas Katedral (Nykirken)
Strandgaten 197B, 5004 Bergen
Aktivitetstid:
Torsdager 1400-1700

Bekkelaget Barnegospel

Barnekor
Leder:
Aktivitetssted:
Bekkelaget menighetshus
Sandstuveien 15, 1178 Oslo
Aktivitetstid:
Hver mandag. Knøttekoret 18-1845, Barnegospel 18-19. Familiemiddag fra kl 17 1 gang pr mnd

Bekkelaget/Ormøy Menighets Barnekor

Barnekor
Leder: Simen Valldal Johannessen
47305499
Aktivitetssted:
Ormøy kirke
Ormøybakken 4, 0198 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 17.30-18.30 og 18.30-19.30

Bergen K-forum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
En mandag i måneden
Nedre Korskirkealm.4, 5017 Bergen
Aktivitetstid:
19:30-22:00

Bergen KFUK-KFUM Ynglingen

Hovedforening - Forening
Leder: Bjarne Øystein Graabræk
92015837
Aktivitetssted:
Ynglingen i Bergen
Nedre Korskirkeallmenningen 4, 5017 Bergen
Aktivitetstid:
Mandag-fredag 9-15

Bergen Konfirmantklubb - Bekk

Konfirmantarbeid
Leder: Hilde Tetlie
97192920
Aktivitetssted:
Bergen Domkirke menighet
Bryggen 13, 5003 Bergen
Aktivitetstid:

Blessing

Barnekor
Leder: Geir Harald Eikrem
97766773
Aktivitetssted:
Indre Sula kyrkje
Bjørkavåg, 6037 Eidsnes
Aktivitetstid:
Annakvar onsdag 17.30 - 18.45

Blessing Ten Sing Fana

Ten Sing
Leder: Kristina Nomme
92443424
Aktivitetssted:
Fana Menighetshus
Fanavegen 320, 5244  Fana
Aktivitetstid:
Hver mandag kl.18.00 - 20.30

BlesSing Ten Sing Sykkylven

Ten Sing
Leder: Katrine Numme
95436153
Aktivitetssted:
Kyrkjekjellaren i Sykkylven kyrkje
Kyrkjevegen 24, 6230 Sykkylven
Aktivitetstid:
Kvar onsdag kl. 19-21

Blestølen leirsted

Leirsted
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetstid:

Bli Med

Barnekor
Leder: Børge Nordli
92464144
Aktivitetssted:
Stridsklev Kirke
Stridsklev Ring 128, 3936 Porsgrunn
Aktivitetstid:
Onsdager, 17:30-18:30

Blindern KFUK-KFUM

Unge Voksne Klubb
Leder: Karen Elise Teigum
41418128
Aktivitetstid:

Bobla Ten Sing

Ten Sing
Leder: Andreas Weltzien
97126412
Aktivitetssted:
Birkeland menighetshus
Øvsttunveien 29, 5223 Nesttun
Aktivitetstid:
Torsdager fra kl. 19-21

Bodø Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Wiktor Berg
91578885
Aktivitetssted:
Bjerkengveien 11, 8009 Bodø
Aktivitetstid:

Bodø Ten Sing

Ten Sing
Leder: Stine Walmsness
93622836
Aktivitetssted:
Hunstad Kirke
Hunstadringen 2, 8006 Bodø
Aktivitetstid:
Mandager klokka 18:00-20:00, evt. lengre

Bøler barnegospel

Barnekor
Leder: Elisabet Voll Ådnøy
95202121
Aktivitetssted:
Bøler kirke
General Ruges vei 51, 0691 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 17.30-18.30. Hverdagsmiddag kl 16.45 hver "stortorsdag" (oddetallsuker).

Bølgen

Ungdomsklubb
Leder: Anne Line Tufteland Kroken
45425363
Aktivitetssted:
St. Jakobs kirke
St. Jakobs plass 2, 5008 Bergen
Aktivitetstid:

Bønes Minising

Barnekor
Leder: Hilde Kleppestø
92480679
Aktivitetssted:
Bønes Kirke
Øvre kråkenes 250, 5152 Bønes
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag kl 17.15-18.

Bønes Ten Sing

Ten Sing
Leder: Øyvind Bjørge
95879314
Aktivitetssted:
Bønes Kirke
Øvre Kråkenes 250, 5152 Bønes
Aktivitetstid:

Bønes Tria

Barnekor
Leder: Ingun Stokkeland Risa
90763607
Aktivitetssted:
Bønes kyrkje
Bønesheien 60, 5154 Bønes
Aktivitetstid:
Kvar torsdag kl 1815 -1930

Borgund Syng Sang

Barnekor
Leder: Christian Siejak
41737911
Aktivitetssted:
Borgund menighetshus
Borgundgavlen 51, 6015 Ålesund
Aktivitetstid:
Kvar tysdag kl.18.00-19.00

Bremanger Barnekor

Barnekor
Leder: Jarle Grotle
91731723
Aktivitetstid:

Bremnes Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Eva Høviskeland Gloppen
41631568
Aktivitetssted:
Ungdomsheimen
Svortlandsvegen 25, 5430 Bremnes
Aktivitetstid:

BRIK Sveio

Ungdomsklubb
Leder: Gisle Sørhus
95857557
Aktivitetssted:
Sveio Soknehus
Sveiogata 74, 5550 Sveio
Aktivitetstid:

Bryn Ten Sing Crescendo

Ten Sing
Leder: Karoline Bjørling
90958950
Aktivitetssted:
Bryn menighetshus
Kirkegårdsveien 7, 1348 Rykkinn
Aktivitetstid:
Hver onsdag 1800-2000

Bugården Adventura

Tweens Klubb
Leder: Henrik Guii-Larsen
97105803
Aktivitetssted:
Bugården kirke
Nygårdsv 68, 3214 Sandefjord
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag (oddetallsuker) kl 18-20.

BusCrew

Unge Voksne Klubb
Leder: Linn Margrethe Sollie Hardang
48000981
Aktivitetstid:

Café Uvé Trondheim

Unge Voksne Klubb
Leder: Ingeborg Magerøy
95945933
Aktivitetssted:
Triangelgården
Prinsensgate 10, 7012 Trondheim
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag

Candeo Ten Sing

Ten Sing
Leder: Lilliane Renate Haaland
94199473
Aktivitetssted:
Byåsen kirke
Selsbakklia 7, 7027 Trondheim
Aktivitetstid:
Hver mandag kl 19.00-21.15

Chill

Ungdomsklubb
Leder: Eli Beate Presthus Nilsen
92403631
Aktivitetssted:
Kjelleren
Nebbeveien 20, 5144 Fyllingsdalen
Aktivitetstid:
Hver torsdag 17 - 22

Colours Tween Sing

Tween Sing
Leder: Johanne Jeremiassen Stafsnes
45258677
Aktivitetssted:
Tverlandet kirke
Grindveien 36, 8050 Tverlandet
Aktivitetstid:
Tirsdager kl 1830-20.00

Communication for Change

Ettåringsarbeid
Leder: Hanne Kervel Fjørtoft
98050080
Aktivitetssted:
Afrika, Latin-Amerika og Ulsteinvik
verleitevegen 7, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:
August - Juni

Confession

Ten Sing
Leder: Johan Jensen
45245127
Aktivitetssted:
Sørnes kirke
Mortensarmen 1, 4052 Røyneberg
Aktivitetstid:
Hver fredag fra 18:30

Connect

Ungdomsklubb
Leder: Kristin Wallem Dahl
47865241
Aktivitetssted:
Sunde kirke
mjughøyden 9, 4048 Hafrsfjord
Aktivitetstid:
Fredager 19-23

Connect TestEnhet Alfa

Unge Voksne Klubb
Leder:
Aktivitetstid:

Dalen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Øyvind Bjørge
95879314
Aktivitetssted:
Fyllingsdalen kirke
Nebbeveien 20, 5144 Fyllingsdalen
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra 19.00 - 21.00

Do Re Mi

Barnekor
Leder:
Aktivitetstid:

Dønna kirkelige konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Trine Bjørnvold Heggheim
48210953
Aktivitetstid:
Varierer

Drammen ICY

Unge Voksne Klubb
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetssted:
Nedre Storgate 31, 3015 Drammen
Aktivitetstid:

Drammen KFUK

KFUK-gruppe
Leder: Elise Haugland Madsen
90932067
Aktivitetssted:
Nedre Storgate 31, 3015 Drammen
Aktivitetstid:

Drammen KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Kuffen
Øvre Torggt. 12, 3017 Drammen
Aktivitetstid:

Dressing Tensing

Ten Sing
Leder: Daniel Tveit
95154665
Aktivitetssted:
Årstad kirke
Jonas Liesv. 55, 5053 Bergen
Aktivitetstid:
Hver onsdag fra 18.00-20.00

Drøbak og Frogn Barnegospel

Barnekor
Leder: Linda Kristengård Skyttemyr
97177301
Aktivitetssted:
Smia flerbrukshus
Drøbak, 1440 Drøbak
Aktivitetstid:
Hver torsdag 1700-17.45

Dyrøya Leirsted

Leirsted
Leder: Trond Rønes
40008402
Aktivitetssted:
Ligger på en øy i Ellingsøyfjorden, Skodje kommune
Dyrøya, 6260 Skodje
Aktivitetstid:

Edland Triangeljenter

Barneklubb
Leder: Kari Indrelid Bjåen
91810929
Aktivitetssted:
Edland skule,heimkunnskapsrom, SFO eller formingssaleng-/gymsal, alt etter aktivitet.
Storegutvegen, 3895 Edland
Aktivitetstid:
Annankvar tysdag kl.17 - 19

Eik Gutteklubb

Barneklubb
Leder: Berit Fadum
90690625
Aktivitetssted:
Eik kirke
Eik, 3122 Tønsberg
Aktivitetstid:
Mandager kl 17.30.- 19.00

Eik jenteklubb

Barneklubb
Leder: Berit Fadum
90690625
Aktivitetssted:
Eik kirke
Jutulveien 17, 3122 Tønsberg
Aktivitetstid:
Annenhver mandag kl 17.30-19.00

Eik Miniklubb

Barneklubb
Leder: Berit Fadum
90690625
Aktivitetssted:
Eik kirke
Jutulveien 17, 3122 Tønsberg
Aktivitetstid:
Annenhver mandag kl 17.30 - 19.00

Eik Triaklubb

Tweens Klubb
Leder: Berit Fadum
90690625
Aktivitetstid:
Annenhver mandager 17.30 - 19.00

ELG Strinda og Berg

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Kjelleren i Berg kirke (Bomberommet)
Brøsetveien 168, 7048 Trondheim
Aktivitetstid:
Annenhver søndag 18:30

Elvisgruppen I Holmlia Menighet

Tweens Klubb
Leder: Ingebjørg Baklid Hegstad
95764590
Aktivitetssted:
Holmlia kirke
Ravnåsveien 28, 1254 Oslo
Aktivitetstid:
Onsdager kl. 14.30 - 16.45

Elvis-Klubb

Tweens Klubb
Leder: Hilde Gudmundsen
48215979
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag 17:15 - 18:45

Elvisklubb, Aksdal

Tweens Klubb
Leder: Helene Sirnes
41451411
Aktivitetstid:

Endelig Voksen

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Møtesalen i Triangelgården
Prinsens gate 10 A, 7012 Trondheim
Aktivitetstid:
Fredag 20:00-22:30 omlag 1 gang per måned

Etne KFUK-KFUM

Voksenforening
Leder:
Aktivitetstid:

Explore

Konfirmantarbeid
Leder: Cathrine Rasmussen
90548822
Aktivitetssted:
Fana menighetshus og Ytrebygda Kirke
Fanaveien 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:
Annenhver Mandag Kl: 18-20

Fåberg Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Åse Mari Kessel
90141225
Aktivitetssted:
Smerudstuguvn. 9, 2625 Fåberg
Aktivitetstid:

Familiedag i Ytrebygda

Familiearbeid
Leder: Åsmund Ulvedal
95901370
Aktivitetstid:
17:00 - 19:30

Familietirsdag

Familiearbeid
Leder: Asbjørn Håkonseth
48865942
Aktivitetssted:
Skøyen kirke
Skøyenveien 43, 0375 Oslo
Aktivitetstid:
Annen hver tirsdag 16.30 til 18.00

Fana Barnegospel

Barnekor
Leder: Renate Olsen
90127068
Aktivitetssted:
Fana Kirke
Fanaveien 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:
Fredager 1830-1930

Fana Disco

Ungdomsklubb
Leder: Christer Olsen
92634978
Aktivitetstid:
fredager 18-22

Fana KFUK-KFUM Åpen Barnehage

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetssted:
Kjelleren på menighetshuset ved Fana kirke.
Fanaveien 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:
mand 9-15, tirsd 9-14, torsd 9-14

Fana Unge Voksne

Unge Voksne Klubb
Leder: Andreas Tufteland Kroken
45271030
Aktivitetssted:
Ytrebygda kirke
Skagevegen 7, 5258 Blomsterdalen
Aktivitetstid:

Fedje Ten Sing

Ten Sing
Leder: Mia Etokebe
91258364
Aktivitetstid:
Torsdager 17-19

Feios Kr. Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Ruth Solveig Nydal Netland
90632698
Aktivitetssted:
I gymsalen og på skulekjøkkenet på Feios skule
Feios skule, 6895 Feios
Aktivitetstid:
1 gong pr månad

Festivalkonfirmanter Saltstraumen

Konfirmantarbeid
Leder: Bergljot Gåre
48895371
Aktivitetssted:
Tverlandet kirke
Grindveien, 8050 Tverlandet
Aktivitetstid:
Ca. en gang i måneden på onsdager kl.18.00-20.00

Fetsund Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Kringen
Kringenveien 1, 1900 Fetsund
Aktivitetstid:
Kringen åpen barnehage . tirsd,onsdag og torsdag 0900-1400

Film og video-konfirmantene

Konfirmantarbeid
Leder: Marita Elvemo Sivertsen
48895336
Aktivitetssted:
Storgata 29, 8006 Bodø
Aktivitetstid:

Firefemklubben

Barneklubb
Leder: Jorunn Bottolfs
99036432
Aktivitetssted:
Vardåsen kirke
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 1730 - 1830

Fjell KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
2.etasje på Helsehuset
Sartorvegen 8, 5353  Straume
Aktivitetstid:
Åpen barnehage: 9.15-14.45

Fjell KFUK-KFUM Åpen Barnehage

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetstid:

FKU Produksjon

Ungdomsklubb
Leder: Christer Olsen
92634978
Aktivitetssted:
Fana menighetssenter
Fanavegen 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:
Fredager fra 1800-2130

FKU-teknikk

Ungdomsklubb
Leder: Christer Olsen
92634978
Aktivitetssted:
Fana menighetssenter
Fanavegen 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:
Annenhver fredag kl. 18.00-21.30

Flekkefjord KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Rolf Selmer Olsen
91829383
Aktivitetssted:
Ungdomshallen
Strandgt. 7, 4400 Flekkefjord
Aktivitetstid:

Flekkefjord Kirkes Barnegospel Flebagos, og Knøttesang (Supertirsdag)

Barnekor
Leder: Ingerid Glendrange Haugsvær
97117884
Aktivitetssted:
Bedehuset
Sundegaten 21, 4400 Flekkefjord
Aktivitetstid:
Middag for hele familien kl 1600, øvelsen starter 1645, varer til 1715

Flesbergkonfirmantene

Konfirmantarbeid
Leder:
Aktivitetstid:

Florø og Brandsøy KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Per Kristian Byrkjeland
45667830
Aktivitetssted:
Brandsøyvegen 9, 6900 Florø
Aktivitetstid:

Florø Ten Sing Crazing

Ten Sing
Leder: Roy Olav Hordvik
99042413
Aktivitetssted:
Misjonsheimen, Florø
Markegata, 6900 Florø
Aktivitetstid:
Kvar mandag kl. 1800-2000

Flosbagos

Barnekor
Leder:
Aktivitetstid:

Folkehøgskolen Nord-Norge

Folkehøyskole
Leder:
Aktivitetstid:

Follo KFUK

KFUK-gruppe
Leder: Solveig E. Nielsen
48068510
Aktivitetssted:
Ås + Facebook
Furuveien 29 a, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Møter dann og vann - spesialfokus på Sør-Sudan

followme Sunde

Ungdomsklubb
Leder: Kristin Wallem Dahl
47865241
Aktivitetssted:
Sunde kirke
mjughøyden 9, 4048 Hafrsfjord
Aktivitetstid:
En dag i mnd

Forbundsringen på Tromøy

Forbundsring
Leder: Tønnes Christian Larssen
94144223
Aktivitetstid:
Hver siste mandag i måneden fra kl 19.30 til ca kl 22

Førde KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Førde kyrkjetun
Styreleiar : Starevegen 1, 6810 Førde
Aktivitetstid:

Førde Minigospel

Barnekor
Leder: Kariann Haaland Aasland
90629034
Aktivitetssted:
Førde Kyrkjetun
Kyrkjevegen 23, 6810 Førde
Aktivitetstid:
Onsdag 17.00-18.00

Førde Ten Sing Deciding

Ten Sing
Leder: Else Osmundnes Kvamsås
95202349
Aktivitetssted:
Førde kyrkjetun
Kyrkjevegen 23 f, 6809 Førde
Aktivitetstid:
Tysdagar kl 19.00-21.30

Førde Tween Sing

Tween Sing
Leder: Oddvar Etnestad
97599446
Aktivitetssted:
Førde Kyrkjetun
Kyrkjevegen 23 F, 6809 Førde
Aktivitetstid:
Annakvar onsdag kl 19.00 - 20.45

Førre-Aksdal KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Ann Margit Grønstad
97879189
Aktivitetstid:

Førre-Aksdal Km-Klubb

Ungdomsklubb
Leder: Ann Margit Grønstad
97879189
Aktivitetstid:

Førresfjorden Ten Sing 'One Way'

Ten Sing
Leder: Ann Margit Grønstad
97879189
Aktivitetstid:

Fredagsklubben

Ungdomsklubb
Leder: Kay Even Hægland
93440367
Aktivitetstid:

Fredagsklubben

Tweens Klubb
Leder: Gyda Høie Horgen
95135159
Aktivitetssted:
Kirkestua, Eidsberg
Folkenborgvn 344, 1880 Eidsberg
Aktivitetstid:
En fredag i mnd

Fredagsklubben Holmestrand

Tweens Klubb
Leder: Jan Gräf Baroi
95132035
Aktivitetssted:
Speiderhuset ved Botne kirke
Nygårdsveien 1a, 3089 Holmestrand
Aktivitetstid:
annenhver fredag kl 18 til 20

Fredagskveldene i Holmen

Ungdomsklubb
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

fredagsPOWER

Tweens Klubb
Leder: Martin Reichenbach
47285877
Aktivitetssted:
Holmlia kirke
Ravnåsveien 28, 1254 Oslo
Aktivitetstid:
Noen fredager i måneden kl. 18.30-21.00.

Fredrikstad Kfuk

KFUK-gruppe
Leder: Bjørg Margaret Hauglin
95139640
Aktivitetssted:
Metodistkirkens menighetssal
Ridehusgt.7 C, 1606 Fredrikstad
Aktivitetstid:
Hver 3.tirsdag i måneden kl. 12.00

FreeDags

Tweens Klubb
Leder: Stig Muren
97094110
Aktivitetssted:
Ungdomsrommet i kjelleren, Manglerud Kirke
Byggveien 10, 0680 Oslo
Aktivitetstid:
Ca en fredag i måneden fra 19.00 - 21.30, se semesterplan

Friluftskonfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Marita Elvemo Sivertsen
48895336
Aktivitetssted:
Storgata 29, 8006 Bodø
Aktivitetstid:

Frogner Minigospel

Barnekor
Leder: Anne-Sofie Ramslie
91583405
Aktivitetssted:
Frogner menighetshus
Klokkersvingen 1, 3403 Lier
Aktivitetstid:
Onsdager 17:30-18:30

Frogner Ten Sing

Ten Sing
Leder: Anne-Sofie Ramslie
91583405
Aktivitetssted:
Frogner menighetshus
Klokkersvingen 1, 3403 Lier
Aktivitetstid:
Tirsdager 14:45-16:00

Funky Friday

Ten Sing
Leder: Annlaug Knapskog
90100949
Aktivitetssted:
Kløfta menighetssenter
Børserudveien 2, 2040 Kløfta
Aktivitetstid:
Fredag kl. 14.30-17.00

Fyllingsdalen Barnegospel

Barnekor
Leder: Liv Skoglund
99236178
Aktivitetssted:
Fyllingsdalen kirke
Nebbeveien 20, 5144 Fyllingsdalen
Aktivitetstid:
Hver mandag kl 17-18

Gjøvik KFUK-KFUM Ynglingen

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Gjøvik KFUK-KFUM Ynglingen
Svoldersgt 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:

Glamigos

Barnekor
Leder: Ida Burud Nilsen
95465006
Aktivitetssted:
Lommedalen kirke
Lommedalsveien 221, 1350 Lommedalen
Aktivitetstid:

Glendrange Barnehage

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetstid:

Gloppen Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Porsv. 10, 6823 Sandane
Aktivitetstid:

GO'Kveld

Barneklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Grønland menighetshus
Grønlandsleiret 31, 0190 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag (oddetallsuker) fra kl. 16.30-19.00.

Good News Tween Sing

Tween Sing
Leder: Vetle Styve Sæbø
99593831
Aktivitetstid:
Tirsdag 16:15

Gospel Bergen

Unge Voksne Kor
Leder: Henriette Ege
95414058
Aktivitetssted:
Storsalen, Ynglingen i Bergen og St. Jakob kirken
Nedre Korskirkealmenningen 4, 5017 Bergen
Aktivitetstid:
Hver mandag kl.18:30-20:30

Gospelino

Tween Sing
Leder:
Aktivitetssted:
Tunheim
Bakkaneveien 93, 3267 Larvik
Aktivitetstid:
Mandag kl. 17.00 til 18.30

Gospelklubben

Ten Sing
Leder: Ingrid Borseth
90666393
Aktivitetstid:
ukentlig

Gospelkoret Adoramus

Unge Voksne Kor
Leder: Johan Christian Saarem
95891421
Aktivitetssted:
Majorstuen kirke
Kirkeveien 84, 0364 Oslo
Aktivitetstid:
Torsdager fra 19-2115.

Grimstad Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Triangelhuset
Grooseveien 7, 4876 Grimstad
Aktivitetstid:

Grimstad Ten Sing

Ten Sing
Leder: Merete Oterholt Nøstvik
41433243
Aktivitetssted:
Triangelhuset
Grooseveien 7, 4876 Grimstad
Aktivitetstid:
Øver hver mandag på Grimstad KFUK-KFUMs Triangelhuset

Grorud Menighet (Ledertreningsgruppa)

Ungdomsklubb
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetstid:
Helgeturer, leire, og månedlige samlinger

Gruben konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Olav Brennesvik
90752685
Aktivitetssted:
Gruben kirke
Vestvikgata 2, 8610 Mo i rana
Aktivitetstid:
Onsdager 14.30-16.00

Halden Kfuk

KFUK-gruppe
Leder:
Aktivitetssted:
Busterudgt 14 L.91, 1776 Halden
Aktivitetstid:

Halden Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Ynglingen i Halden
Vidars vei 21 Halden, 1781 Halden
Aktivitetstid:

Hamar Forbundsring 5

Forbundsring
Leder: Geir Bjørnar Smebye
90862626
Aktivitetssted:
Bekkegt. 24, 2317 Hamar
Aktivitetstid:

Hamar KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Hamar KFUK-KFUM, Ynglingen
Furnesveien 1, 2317 Hamar
Aktivitetstid:
Hver mandag kl 18.30 - 21.00

Hamar Ten Sing Praising

Ten Sing
Leder: Hans Martin Vilberg
97549276
Aktivitetssted:
Ynglingen Hamar KFUK-KFUM
Furnesveien 1, 2317 Hamar
Aktivitetstid:
Hver mandag fra 18:30 til 21:00

Hamarøy Ten Sing

Ten Sing
Leder: Heidi Strand Mathisen
91568607
Aktivitetstid:
Hver torsdag øver kl. 18.00.-20.00.

Hammerfest Barnegospel

Barnekor
Leder: Ingvill Anette Ulveseth
98476808
Aktivitetssted:
Hammerfest kirke
Kirkegata 21, 9615 Hammerfest
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 1715-1830

Hareid Kfuk-Gruppe

KFUK-gruppe
Leder: Eldrid Gryt
41312141
Aktivitetssted:
Hareid
Teigane 30, 6060 Hareid
Aktivitetstid:

Hareid Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Arne Kåre Topphol
41471941
Aktivitetstid:

Hareid Ten Sing

Ten Sing
Leder: Lill- Marte Apelseth
97972461
Aktivitetssted:
Hareid bedehus
Kjøpmannsgata, 6060 Hareid
Aktivitetstid:
Kvar tysdag 19.30-21.30

Hasle Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Ingunn Roalkvam Larsen
95129245
Aktivitetssted:
Hasle menighetssenter
Hasleveien 36, 1734 Hafslundsøy
Aktivitetstid:
Månedlige samlinger, som regel fredager kl 19.30

Hasle Ten Sing

Ten Sing
Leder: Bente Engen Andersen
95913681
Aktivitetssted:
Hasle kirke
Eindrides vei 9, 0575 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag fra klokka 19:00-21:00

Hasle Tweens

Tween Sing
Leder: Stine Muri
90787980
Aktivitetssted:
Hasle kirke
Eindrides 9, 0575 Oslo
Aktivitetstid:
17:15-18:30

Haslum om Omegn Ten Sing (HoTS)

Ten Sing
Leder: Fredrik Rafael Flikka
45429514
Aktivitetstid:
Tirsdager kl.18.00 - 21:00

Hauger Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Sidsel Riis Evensen
97547780
Aktivitetssted:
Hauger ungdomslokale
Steinerudbakken 1, 1480 Slattum
Aktivitetstid:

Haugesund KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Kristin Glad
97066678
Aktivitetssted:
KM-huset
Haraldsgaten 70, 5528 Haugesund
Aktivitetstid:
Åpningstider kontor: tirsdag, torsdag, fredag kl 10-14

Haugesund konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Ingunn Bergsager Våge
93415417
Aktivitetssted:
Torvastadgata 13 , 5529 Haugesund
Aktivitetstid:

Heggen Gospel

Ten Sing
Leder: Vidar Husøien
92229302
Aktivitetssted:
Vikersund menighetssenter
Vikersundgata 15, 3370 Vikersund
Aktivitetstid:
Hver fredag kl 19.00-22.00.

Heggetroll Barnegospel

Barnekor
Leder: Marianne Solheim
95284767
Aktivitetssted:
Heggedal kirke
Heggedalsbakken 8, 1389 Heggedal
Aktivitetstid:
Hver mandag 18-18.45

Hellemyr Ten Sing HellU

Ten Sing
Leder: Marianne Sødal Misje
97514502
Aktivitetssted:
Hellemyr kirke
Bydalsveien 19, 4628 Kristiansand s
Aktivitetstid:
Mandager 1900-2100

Hernes barnekor

Barnekor
Leder: Guri Gøbel
90973627
Aktivitetssted:
Hernes kirke
Hernes , 2410 Hernes
Aktivitetstid:
Onsdag klokken 14.15 - 15.15

Herøy kirkelige konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Trine Bjørnvold Heggheim
48210953
Aktivitetssted:
Forskjellige steder, bl.a. Herøy kirke.
Sør-Herøyveien, 8850 Herøy
Aktivitetstid:
Varierer

Hinna Ten Sing

Ten Sing
Leder: Geir Eikrem
40073411
Aktivitetstid:

His Angels

Tween Sing
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

Hoeggen Mini- og Barnegospel

Barnekor
Leder: Dagfrid Bakke Almklov
48180998
Aktivitetssted:
Hoeggen kirke
Nordre Risvolltun 2, 7036 Trondheim
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag kl 17.00 for begge korene

Hof Barnegospelkor

Barnekor
Leder: Lene Brekke
47232275
Aktivitetstid:

Hokksund Mikrosing

Barnekor
Leder: Linn Margrethe Sollie Hardang
48000981
Aktivitetssted:
Haug Menighetssenter
Professor Hans Strøms vei 10, 3300 Hokksund
Aktivitetstid:
Fredag 17.00-17.45

Hokksund Mini Sing

Tween Sing
Leder: Linn Margrethe Sollie Hardang
48000981
Aktivitetssted:
Haug menighetssenter
Professor Hans Strøms vei 10, 3300 Hokksund
Aktivitetstid:
fredager 18.00-19.00

Hokksund Ten Sing

Ten Sing
Leder: Hilde-Solveig Trogstad Johnsen
95820269
Aktivitetssted:
Haug menighetssenter i Hokksund
professor Hans Strømsvei 10, 3300 Hokksund
Aktivitetstid:
19.00-21.30

Holmen Kfuk-Gruppe

KFUK-gruppe
Leder: Randi Bølset
92081277
Aktivitetssted:
Høgdavn. 2, 1397 Nesøya
Aktivitetstid:

Holmen medarbeiderteam

Ungdomsklubb
Leder: Maria Krogtoft Liholt
90732654
Aktivitetssted:
Holmen Kirke
Nesbruveien 55, 1390 Vollen
Aktivitetstid:

Holmen Ten Sing Crossing

Ten Sing
Leder: Magnus Mysen Holm
91397895
Aktivitetssted:
Ungomssalen i Holmen Kirke
Nesbruveien 55, 1396 Billingstad
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl. 1730 til kl. 2100

Holmenstranda Il Trial

Trial
Leder:
Aktivitetssted:
Åfarnes Trialbane
myravn 6, 6360 Åfarnes
Aktivitetstid:
tirs og tors 18-20, lør 12-15

Holmentroll Barnegospel (ny)

Barnekor
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

Holmlia - Hobakluzz

Barnekor
Leder: Hans Olav S. Baden
99630268
Aktivitetssted:
Holmlia kirke
Ravnåsveien 28, 1254 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager i Holmlia Kirke. HoBaGRØNN, GUL og MIX kl 1730-1830. HoBaMAX 1715-1830.

Holmlia Tween Sing

Tween Sing
Leder: Stine Muri
90787980
Aktivitetstid:
Tirsdager 18:30-19:45

Holum Trialklubb

Trial
Leder: Kjell Vidar Aamdal Nilsen
93443939
Aktivitetssted:
Gjervoldstadveien 701, 4519 Holum
Aktivitetstid:

Hoppetitten Barnegospel, Helgerud

Barnekor
Leder: Geir Remman
97055017
Aktivitetssted:
Thommesens Vei 2, 1338 Sandvika
Aktivitetstid:

Horten Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Sentrumskirken, Horten
Thoresens gate 3, 3182 Horten
Aktivitetstid:

Horten Mini Sing

Tween Sing
Leder: Kåre S Holen
93056322
Aktivitetssted:
Reirveien 34, 3185 Skoppum
Aktivitetstid:

Høvik Barnegospel

Barnekor
Leder: Ingrid Lerø
98640153
Aktivitetssted:
Høvik kirke
Sandviksveien 11, 1363 Høvik
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl.17.30 - 18.30.

Høvik Ten Sing Avertimento

Ten Sing
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Menighetshuset
Sandviksveien 11, 1363 Høvik
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra 18:00 til 22:00

Høvik ungdomssenter

Ungdomsklubb
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Sandviksveien 11, 1302 Sandvika
Aktivitetstid:
Torsdager 18.00-22.00

HP Kluzz

Familiearbeid
Leder: Karianne Stokke Gjerstad
41476403
Aktivitetssted:
Hauketo og Prinsdal kirke
Lerdalsfaret 7, 1263 Oslo
Aktivitetstid:
2. mandag i måneden

Hunn Barnegospel

Barnekor
Leder: Bjørn Arild Andersen
41002022
Aktivitetstid:
Tirsdager 18.00 - 19.00

Hunndalen Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Valborg Granheim
48203557
Aktivitetssted:
Nyvn. 19b, 2827 Hunndalen
Aktivitetstid:

Hytta Vonhaug på Mjølfjell

Leirsted
Leder: Ingrid Heimstad Tønnessen
48031200
Aktivitetssted:
Mjølfjell
Mjølfjell, Voss, 5706 Voss
Aktivitetstid:
Ta kontakt med dagleg leiar i Voss KFUK-KFUM for å høyre når hytta er ledig!

Iladalen innebandy

Sporty Tweens
Leder: Guri Riksaasen
92090848
Aktivitetssted:
Ila kirke
Søren Jaabæksgate 5, 0460  Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag fra kl. 18.00 til 19.30

Jatsi

Ten Sing
Leder: Birgitte Kessel
99255221
Aktivitetssted:
Menighetshuset/Jar kirke
Wedel Jarlsbergsv 20, 1358 Jar
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl 18-21

JB-klubben

Barneklubb
Leder: Else Buttedal Haugen
48244682
Aktivitetssted:
Jeløy kirke
Per Sivles vei 3 A, 1511 Moss
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag fra kl.17.30-19.00 i ulike uker

Jektvik Kristelige ungdomsforening 'Soloppgang'

Voksenforening
Leder: Edel Heen
90894965
Aktivitetstid:

Jeløy XL-klubben

Tweens Klubb
Leder: Else Buttedal Haugen
48244682
Aktivitetssted:
Jeløy kirke
Per Sivlesv 3a, 1511 Moss
Aktivitetstid:
Onsdager i ulike uker, fra kl. 18.30-20.30

Jordbærhagen Barnegospel

Barnekor
Leder: Therese Gundersen
91868125
Aktivitetssted:
Foajeen på Skeie Skole
Råtreet 37, 5239 Rådal
Aktivitetstid:
Tirsdager kl 14-15

Jubalo Skodje

Barnekor
Leder: Ragnhild Farstad Runde
95100563
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag kl.18-19.30

Jubilate Barnekor

Barnekor
Leder:
Aktivitetstid:

Jumping Chaos Helgerud Tween Sing

Tween Sing
Leder: Geir Remman
97055017
Aktivitetssted:
Helgerud Kirke
Sokneprest Munthe-Kaas vei 1, 1346 Gjettum
Aktivitetstid:
Tirsdager 1730 til 1900

Juniorklubben Landås

Tweens Klubb
Leder: Ingrid Drange
45274339
Aktivitetssted:
Menighetsalen i Landås Kirke
Kanonhaugen 25, 5097 Bergen
Aktivitetstid:
Annenhver mandag kl. 19 - 20.30

Kaos Ten Sing

Ten Sing
Leder: Martine Semb
93829963
Aktivitetssted:
Helgerud kirke
Sokneprest Munthe-Kaas vei 1, 1346 Gjettum
Aktivitetstid:
Kaos Ten Sing møtes hver mandag kl 19.00 i Helgerud kirke. Kl. 18.00 er det felles middag

Keystone Ten Sing

Ten Sing
Leder: Einar Høye Ådnøy
99498285
Aktivitetssted:
Scenen cafè, KM-huset
Haraldsgaten 70, 5501 Haugesund
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18:30 til 21:00

K-Forum Alta

KFUK-gruppe
Leder:
Aktivitetstid:
En onsdag i måneden

K-Forum Gjøvik

KFUK-gruppe
Leder: Gry Thorleifsen
95787482
Aktivitetssted:
Ynglingen
Svoldersgt. 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:
Ca. en tirsdag i måneden kl. 20.00-22.00

K-forum Hamar

KFUK-gruppe
Leder: Eli Kristine Smebye
99630443
Aktivitetssted:
Hamar KFUK-KFUM, Ynglingen
Furnesveien 1, 2317 Hamar
Aktivitetstid:
ca. en gang i måneden

K-forum Lillehammer

KFUK-gruppe
Leder: Bergljot Urdahl
99572570
Aktivitetssted:
Kirkestua i Nordre Ål kirke når ikke annet er oppgitt
Blesterveien 1, Lillehammer, 2618 Lillehammer
Aktivitetstid:
2. tirsdag i måneden kl. 19.30 når ikke annet er meldt.

KFUK-forum Ålesund

KFUK-gruppe
Leder: Aud Ellinor Kleiveland
99528273
Aktivitetssted:
Østre Aspehaug 12, 6010 Ålesund
Aktivitetstid:

Kfuk-Gruppa, Larvik

KFUK-gruppe
Leder:
Aktivitetssted:
KUF-huset
Dr.Holmsvei 47, 3257 Larvik
Aktivitetstid:
Ca hver andre torsdag i måneden. Kl.19.30

KFUK-KFUM Fana

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Fana kirke og Ytrebygda kirke
Fanaveien 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:

KFUK-KFUM Fana: Voksenlaget

Voksenforening
Leder: Rune Andreas Kroken
92095205
Aktivitetssted:
Fana Menighetshus og Ytrebygda kirke
Fanavegen 320, 5244 Fana
Aktivitetstid:

KFUK-KFUM Ølen

Voksenforening
Leder: Arne Jon Myskja
98214722
Aktivitetstid:
En gang hvert år

KFUM Rønningen Sportsklubb

Idrettslag
Leder: Svein Harsten
97754048
Aktivitetssted:
Rønningen Folkehøgskole
Myrerskogveien 54, 0495 Oslo
Aktivitetstid:
Mandager 2100-2230

KFUM Volda volleyball

Idrettslag
Leder:
Aktivitetstid:

KFUM Volleyball Haugesund

Idrettslag
Leder: Sveinung Valen
95226268
Aktivitetssted:
Skåredalen idrettssenter
Tømmerdalen 15, 5533 Haugesund
Aktivitetstid:
Se ekstern nettside

KFUM-Kameratene Oslo

Idrettslag
Leder: Eivind Arnevåg
40240761
Aktivitetssted:
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

KFUM-Kameratene Oslo Fotball

Idrettslag
Leder: Thor Erik Stenberg
93879470
Aktivitetssted:
KFUM-Arena
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

KFUM-Kameratene Oslo Friidrett

Idrettslag
Leder: Eivind Arnevåg
40240761
Aktivitetssted:
Ekebergv. 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

KFUM-Kameratene Stavanger Fotball

Idrettslag
Leder: Tor Inge Fossan
48152948
Aktivitetssted:
Rektor Berntsensgt 7, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:

KFUM-Kameratene Stavanger Håndball

Idrettslag
Leder:
Aktivitetssted:
Rektor Berntsensgt. 7, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:

KFUM-kameratene Stavanger Volleyball

Idrettslag
Leder:
Aktivitetstid:

KFUM-Kameratene Torvastad

Idrettslag
Leder: Knut Bendik Christiansen
46515116
Aktivitetssted:
Hansastø 19, 5538 Haugesund
Aktivitetstid:

K-Gruppa Moss

KFUK-gruppe
Leder: Tine Weider
97539219
Aktivitetstid:
Første torsdag hver måned

K-gruppe 4

KFUK-gruppe
Leder: Gunhild Snipsøyr
41674885
Aktivitetssted:
Prost Ankers Gt 48, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:

K-gruppe Ørsta Volda

KFUK-gruppe
Leder: Torill Osborg Vinjevoll
92063202
Aktivitetssted:
Vinjevollvegen 43 , 6150 Ørsta
Aktivitetstid:

Kirkeklubben

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetstid:
Hver onsdag i skoleåret fra kl. 18.00 til kl. 21.00

KITT

Konfirmantarbeid
Leder: Margot Tangen
90941717
Aktivitetssted:
Stavanger KFUK-KFUM Ynglingen
Ytre Eiganesvei 21 , 4022 Stavanger
Aktivitetstid:
Søndagskvelder. Ca. en gang i mnd.

Klæbu Barnegospel

Barnekor
Leder: Odd Erik Stendahl
95214846
Aktivitetssted:
Kirkestua ved Klæbu kirke
Prestegårdsvegen 29, 7540 Klæbu
Aktivitetstid:
Onsdag kl.17.30-18.30

Klæbu Brickbuilders

Tweens Klubb
Leder: Odd Erik Stendahl
95214846
Aktivitetstid:

Kleive Kfum Trial

Trial
Leder: Odd Jørgen Nilssen
41630840
Aktivitetstid:
Trening tirsdag og torsdag kl. 18-20 fra apr- okt. Vintertrening planlegges

Kløfta Knøttekor og barnegospel

Barnekor
Leder: Annlaug Knapskog
90100949
Aktivitetssted:
Menighetssenteret på Kløfta
Børserudveien 2, 2040 Kløfta
Aktivitetstid:
Annenhver mandag, i oddetallsuker, fra kl 17.00-18.30.

Klubb 78

Tweens Klubb
Leder: Asbjørg Hausken Vikingstad
99565056
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag 18-20

Klubb10-14

Tweens Klubb
Leder: Kristin Molland Norderval
91153090
Aktivitetssted:
Gamle Aker kirke, Kirkesenteret,
Akersbakken 30, 0172 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager 17.30-19.45

Klubben

Ungdomsklubb
Leder: Bjarte Vikingstad
48061590
Aktivitetssted:
Ungdomshuset
Torvastadvegen 295, 4260 Torvastad
Aktivitetstid:
20.00 - 24.00

Klubben på Kolbotn

Barneklubb
Leder: Margit Raustøl
98222969
Aktivitetssted:
Ambassaden / underetasjen i Sofiemyr kirke
Holbergsvei, 1412 Sofiemyr
Aktivitetstid:
annenhver mandag 17.30- 18.45 inkl Kirkekvarten

Klubben, Ynglingen, Hamar

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Ynglingen Hamar KFUK-KFUM
Furnesvn. 1, 2317 Hamar
Aktivitetstid:

KLUBB-SportY

SportY Ungdom
Leder: Sølvi Irene Ulvestad
47974827
Aktivitetssted:
Gymsal Mo ungdomsskole/Kirketunet
Kirkegata 20, 8622 Mo i rana
Aktivitetstid:
Mandager kl. 20.00-22.00

Kluzz

Familiearbeid
Leder: Benedicte Jørgensen
98267840
Aktivitetssted:
jar kirke og menigehtssal
WEDELJARLSBERGSVEI 20, 1358 Jar
Aktivitetstid:
ANNEHVER TORSDAG 17.00 TIL 18.30

KM Kluzz Voss

Familiearbeid
Leder:
Aktivitetstid:

KM-Familieklubb

Familiearbeid
Leder:
Aktivitetssted:
Barbu Menighetshus
Nyli terrasse 2, 4844 Arendal
Aktivitetstid:
1. tirsdag i måneden

KM-klubben på Lillehammer

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetstid:

KM-Kluzz Barbu

Familiearbeid
Leder: Vibeke Marie Mæland Tobiassen
93433925
Aktivitetssted:
Barbu menighetshus
Nyli terrasse 2, 4844 Arendal
Aktivitetstid:
Torsdager kl 17-1830. (Ikke første torsdag i måneden). Middag fra kl 1630

KM-Kluzz Fjell

Familiearbeid
Leder:
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag 16.30-18.45

KM-venn Finnmark

Voksenforening
Leder: Oddny Dåvøy
90927232
Aktivitetssted:
Nordlyskatedralen og der det måtte passe andre steder i fylket
Tollevikv. 13 A, 9511 Alta
Aktivitetstid:

Knattholmen Leirsted

Leirsted
Leder: Magne Svorstøl
97514037
Aktivitetssted:
Ligger på øya Natholmen mellom Tønsbergfjorden og Lahellefjorden i Sandefjord kommune
Natholmen 20, 3233 Sandefjord
Aktivitetstid:

Knattholmen Modelljernbaneselskap KFUK/M

Voksenforening
Leder: Stein Unneberg
91376209
Aktivitetssted:
Loftet på Knattholmen leristed utenfor Sandefjord.
Natholmen 20, 3233 Sandefjord
Aktivitetstid:
hver mandag kveld i vinterhalvåret

Knøttene

Barnekor
Leder: Bodil Kvangarsnes
91799891
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18:00-19:00

Knøttesing

Barnekor
Leder: Knut Terje Ulvund
99203910
Aktivitetssted:
Reirveien 34, 3185 Skoppum
Aktivitetstid:

Konfirmant Førresfjorden

Konfirmantarbeid
Leder: Bård Egil Dyrhol
98242073
Aktivitetstid:

Konfirmantgruppa i Borre

Konfirmantarbeid
Leder: Hilde Haug Larsen
95445525
Aktivitetssted:
Åsgårdstrand kirke
Kirkeveien 8, 3179 Åsgårdstrand
Aktivitetstid:
annenhver mandage kl. 18-21

Konfirmantgruppa Rødtvet, Romsås og Grorud kirker

Konfirmantarbeid
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetssted:
Konfirmantgruppa Rødtvet, Romsås og Grorud kirker
Martin Strandlis vei 9, 0956 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdag, onsdag og torsdag kveld

Konfirmantgruppe Røa

Ten Sing
Leder: Åse Kristine Norlund
47619662
Aktivitetssted:
Røa kirke
Nordengveien 7b, 0755 Oslo
Aktivitetstid:

Konfirmantklubben

Ungdomsklubb
Leder: Øystein Wang
95279498
Aktivitetssted:
Menighetshuset Hovland, Ungdomsskolen og Rådhuset, Hov
Randsfjordvegen 214, 2860 Hov
Aktivitetstid:
4 lørdager hvert halvår og 3 samlinger onsdag ettermiddag.

Koret - Alle helter

Unge Voksne Kor
Leder: Kristina Nomme
92443424
Aktivitetssted:
St. Jakob kirke
Jonas Reins Gate 2, Bergen,  
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 20.00-22.00

Koret På Sporet

Barnekor
Leder:
Aktivitetssted:
Follese Bedehus
Follesevågen 2, 5303 Follese
Aktivitetstid:
17.30-19.30(20.30)

KorMajor - Majorstuen Unge Voksne-kor

Unge Voksne Kor
Leder: Tone Myhre
99475647
Aktivitetssted:
Majorstuen kirke
Kirkeveien 84, 0364 Oslo
Aktivitetstid:
mandager fra 18.30-21.00

Kormiljøet i Rødtvet Kirke

Barnekor
Leder: Jorunn Blindheim
99364330
Aktivitetssted:
Rødtvet kirke
Martin Strandlies vei 9, 0956 Oslo
Aktivitetstid:
Mandager 18-19

Korus

Barnekor
Leder: Johannes Leiknes Nag
99458542
Aktivitetssted:
Ungdomshuset kfum/kfuk Torvastad
Torvastadvegen 293, 4260 Torvastad
Aktivitetstid:
annen hver torsdag 17.30-19.00 - oddetallsuker

Kråkerøy Kid Sing

Barnekor
Leder: Unn Birgitte Van Der Hagen
93892684
Aktivitetssted:
Kråkerøy menighetssenter
Kråkerøyveien 148, 1675 Kråkerøy
Aktivitetstid:
Vi møtes på Kråkerøy menighetssenter annenhver torsdag kl 17:30.

Kristiansand Forbundsring 1

Forbundsring
Leder:
Aktivitetssted:
Kjerkekilåsen 20,  
Aktivitetstid:

Kristiansund KFUK-KFUM Ynglingeforening

Hovedforening - Forening
Leder: Olav Grytnes
41178346
Aktivitetssted:
Ynglingen
Helsingsgt. 14, 6509 Kristiansund n
Aktivitetstid:

Kroer Triangelklubb

Barneklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Kroer samfunnshus
Vollholen, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver andre torsdag fra klokken 18.00 til 20.00

Kroken Tweens

Tween Sing
Leder: Birgit Agnete Lockertsen
97006993
Aktivitetssted:
Kroken kirke
Safirveien 10, 9022 Krokelvdalen
Aktivitetstid:
Tirsdag 15:00 - 16:00

K-Town Loppe-kurs

SportY Ungdom
Leder: Line-Merethe Nordhagen
91779898
Aktivitetstid:
1. gang i mnd

K-Town Praise

Ten Sing
Leder: Line-Merethe Nordhagen
91779898
Aktivitetssted:
Kristiansund N
Konsul Johnsensgt. 29, 6508 Kristiansund n
Aktivitetstid:
annenhver uke

K-Town urbania

Ungdomsklubb
Leder: Line-Merethe Nordhagen
91779898
Aktivitetssted:
Kirkelandet Kirke
Konsul Johnsensgt 29, 6508 Kristiansund n
Aktivitetstid:
Fredager

Kula og Myggen Klubben i Buskerud

Barneklubb
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetssted:
Buskerud KFUK-KFUM
Nedre Storgate 31, 3015 Drammen
Aktivitetstid:

Kunst- og maleklubben i Nordlyskatedralen

Tweens Klubb
Leder: Tone Skoglund
97081567
Aktivitetssted:
Nordlyskatedralen i Alta
Markedsgata 30, 9510 Alta
Aktivitetstid:
Mandag 17.30-19.30 en gang i måneden

Kvaløya Barnegospel

Barnekor
Leder: Gro Th Øvereng Lillenes
90659697
Aktivitetssted:
Interimskirken/på Sandnessund barneskole
Storvolltunet 28, 9100 Kvaløysletta
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra 17:30 - 18:30.

Laksevåg Forbundsring

Forbundsring
Leder: Anne-Britt Eide
40493657
Aktivitetssted:
hjemme privat
Nedberget 11, 5178 Loddefjord
Aktivitetstid:

Landås Barnekor

Barnekor
Leder: Ingunn Toft
45431218
Aktivitetssted:
Landås kirke
Kanonhaugen 25, 5097 Bergen
Aktivitetstid:
Mandager mellom kl 15 og 18

Larvik KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Kåre Wilhelm Pedersen
41518728
Aktivitetssted:
KUF-huset
Dr. Holmsvei 47, 3258 Larvik
Aktivitetstid:
Styremøte Larvik KFUK-KFUM hver første torsdag i måneden kl 1830.

Laxing

Ten Sing
Leder: Ida Ørjansen Ellingsen
92639490
Aktivitetstid:

Ledercrew K-town

Unge Voksne Klubb
Leder: Line-Merethe Nordhagen
91779898
Aktivitetstid:
enkelte fredager

Ledertrening i Re

Konfirmantarbeid
Leder: Karoline Lie
98023257
Aktivitetssted:
Kirkekontoret i Re
Revetalgata 10, 3174 Revetal
Aktivitetstid:
Ta kontakt med oss.

Ledertrening i Re 2

Konfirmantarbeid
Leder: Karoline Lie
98023257
Aktivitetssted:
Revetalgata 10, 3174 REVETAL
Revetalgata 10, , 3174 Revetal
Aktivitetstid:
Etter avtale gjennom året

Ledertrening i Sandefjord og Sandar Menighet

Ungdomsklubb
Leder: Randi-Elizabeth Withbro
98674090
Aktivitetssted:
Menighetshuset i Sandefjord
Bjerggata 56, 3210 Sandefjord
Aktivitetstid:
En tirsdag hver måned

Ledertrening Norheim

Ungdomsklubb
Leder: Ida Halleland
99417644
Aktivitetstid:

Lekevoll leirsted

Leirsted
Leder: Håkon Staveland
90030726
Aktivitetssted:
Ligger i Hiskjo i Bømlo kommune
Hiskjo, 5430 Bremnes
Aktivitetstid:

Li Barnegospel

Barnekor
Leder: Kristin Utle Svartveit
99701081
Aktivitetssted:
Åsane Kirke
Åsane Senter 44, 5119 Ulset
Aktivitetstid:
Torsdager kl 18.00-19.00 (19.30 Tweens)

Lier Forbundsring

Forbundsring
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetssted:
Frydenlund 23, 3414 Lierstranda
Aktivitetstid:

Lier Ten Sing

Ten Sing
Leder: Ingrid Linnea Boman Rinde
40460123
Aktivitetssted:
Tranby menighetshus
Kirkesvingen 7, 3408 Tranby
Aktivitetstid:
Fredager kl. 18:00-20:30

Lier Ungdomsmisjon

Voksenforening
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetssted:
Frydenlund 23, 3414 Lierstranda
Aktivitetstid:

Lightning Ten Sing

Ten Sing
Leder: Lænn Jørn Petter Lænn
91859785
Aktivitetssted:
Hoeggen kirke
Nordre Risvolltun 2, 7033 Trondheim
Aktivitetstid:
Hver mandag fra kl 18 - 21.

Lilleputt

Barneklubb
Leder: Marianne Gullhaugen
97651743
Aktivitetstid:
Annenhver mandag

Lillestrøm Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Wiggo Berggren
92028323
Aktivitetssted:
Vi holder til i 2. etasje
Skedsmogata 16, 2004 Lillestrøm
Aktivitetstid:
Tirsdager, kl 18.00

Lindesnes Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Lindesnes KFUK-KFUM
Vigeland, 4523 Lindesnes
Aktivitetstid:

Lindesnes Kfuk-Kfum, Klubben

Ungdomsklubb
Leder: Elisabeth Romedal
97438410
Aktivitetssted:
Ungdomslokalet - Lindesnes KFUK-KFUM
Peder claussenvei, 4520 Lindesnes
Aktivitetstid:
Hver fredag kl 19.30 - 22.30

LIV - Bjørgvin KFUK-KFUM

Ungdomsklubb
Leder: Alice Jeanette Vatnehol
98667869
Aktivitetssted:
Ynglingen
Nedre Korskirkealmenning 4, 5017 Bergen
Aktivitetstid:

Liv - Trøndelag Krets

Ungdomsklubb
Leder: Elise Beate Lowzow
95920279
Aktivitetssted:
Njords vei 24 A, 7032 Trondheim
Aktivitetstid:

LOBBY

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Kirkekjelleren
Nebbeveien 20, 5144 Fyllingsdalen
Aktivitetstid:
Siste fredag i måneden sept,okt,nov, jan,feb, mars og april.

Løkka Barnekor

Barnekor
Leder: Petter Bergundhaugen
99167332
Aktivitetssted:
Sofienberg menighetshus
Helgesens gate 64, 0558 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 17.30-19.00

Løkka Ten Sing

Ten Sing
Leder: Christine Josephine Andreassen
47254996
Aktivitetssted:
Oskar Braatensgt 35, 0474 Oslo
Aktivitetstid:
Hver tirsdag 19-21

Løkka Tween Sing

Tween Sing
Leder: Markus Agøy Sand
91345387
Aktivitetssted:
Sofienberg menighetshus
Helgesensgate 64, 0558 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 17.30-19.00

Lommedalen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Camilla Yoo Juell
93285773
Aktivitetssted:
Lommedalen Kirke
Lommedalsveien 221, 1350 Lommedalen
Aktivitetstid:
Hver fredag utenom skoleferier fra 18.30 til 22.00

Lommedalen TweenStars

Tween Sing
Leder: Ida Burud Nilsen
95465006
Aktivitetssted:
Lommedalsveien 221, 1353 Bærums verk
Aktivitetstid:

Ludus, Førde

SportY Ungdom
Leder: Jon Olav Leira
40044125
Aktivitetssted:
Slåtten skule
Starevn 1, 6810 Førde
Aktivitetstid:
Kvar mandag kl. 18.30 - 20.00

Lukas Ten Sing

Ten Sing
Leder: Maria Tveten
45063016
Aktivitetssted:
Foldnes Kirke
Tytebærbrekko 2, 5342 Straume
Aktivitetstid:
Hver mandag 18.30-20.45

Lund Ten Sing

Ten Sing
Leder: Ben Tore Beisland
98856223
Aktivitetstid:
Onsdager, 1814-2016

Lunde Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Kråkerøyv 156, 1675 Kråkerøy
Aktivitetstid:

Lunde leirsted

Leirsted
Leder: Terje Andersen
92228013
Aktivitetssted:
Ligger mellom Son og Hvitsten ved Oslofjorden, i Vestby kommune
Lundeveien 15, 1555 Son
Aktivitetstid:

LupY+

Ungdomsklubb
Leder: Per Kristian Bjørklund
95525235
Aktivitetssted:
Gjøvik
Svoldersgate 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:

Lura Ten Sing

Ten Sing
Leder: Alfred J. Askevold
90109664
Aktivitetssted:
Lura kirke
Kobberveien 109, 4313 Sandnes
Aktivitetstid:
Hver mandag 19:00-21:00

Lysern Klubb

Ungdomsklubb
Leder: Petter Hanseid
97527674
Aktivitetssted:
Lysern leirsted
Vestre Brevigveien 105, 1914 Ytre enebakk
Aktivitetstid:

Lysern Leirsted

Leirsted
Leder:
Aktivitetssted:
Ligger ved Lysern innsjø i Ytre Enebakk, Enebakk kommune
Vestre Brevigveien 105, 1914 Ytre enebakk
Aktivitetstid:

Lystad Kr. Ungdomsforening

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Lystad Bedehus
Hagev 53,  
Aktivitetstid:
Varierande

Manglerud Triangelklubb

Barnekor
Leder: Vidar Lund
90949622
Aktivitetssted:
Manglerud kirke
Byggveien 10, 0680 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag

Markhuset leirsted

Leirsted
Leder: Bjarte Nielsen
92643970
Aktivitetssted:
Ligger på Brakestad/Nesheim i Eksingadalen, Vaksdal kommune
Nesheim, 5728 Eidslandet
Aktivitetstid:

MiLK Barbu

Ungdomsklubb
Leder: Ingrid Bergerud Eksund
90972197
Aktivitetstid:

MILK Bodø

Konfirmantarbeid
Leder: Marita Elvemo Sivertsen
48895336
Aktivitetssted:
Storgata 29, 8006 Bodø
Aktivitetstid:

MILK Hurum

Ungdomsklubb
Leder: Lise Nærø-Killingstad
92287348
Aktivitetssted:
Kongsdelene kirke
Kongsdelveien, 3475 Sætre
Aktivitetstid:

MILK Lier

Ungdomsklubb
Leder: Anne-Sofie Ramslie
91583405
Aktivitetssted:
Frogner Menighetshus
Klokkersvingen 1, 3400 Lier
Aktivitetstid:
Ca 1 torsdag i mnd. fra 18-20

MILK Namdalen

Ungdomsklubb
Leder: Elisabeth Moen Rørvik
99640226
Aktivitetstid:
Hele året

MILK Nedre Eiker

Konfirmantarbeid
Leder: Alexander Glestad
97519938
Aktivitetssted:
Stensethaleen 1, 3055 Krokstadelva
Aktivitetstid:

Milk Nord-Salten

Ungdomsklubb
Leder: Heidi Strand Mathisen
91568607
Aktivitetstid:

MILK Ringerike

Ungdomsklubb
Leder: Maria Saxegaard
47347462
Aktivitetssted:
Storgata 11, 3510 Hønefoss
Aktivitetstid:

MILK Røyken

Konfirmantarbeid
Leder: Heidi Skålid Amundsen
41046057
Aktivitetstid:

MiLK Sunde

Ungdomsklubb
Leder: Kristin Wallem Dahl
47865241
Aktivitetssted:
Sunde kirke
Mjughøyden 9, 4048 Hafrsfjord
Aktivitetstid:
En søndag i mnd

MILK Tangen

Ungdomsklubb
Leder: Karoline Faber
48603860
Aktivitetstid:

MILK Tranby

Ungdomsklubb
Leder: Helge Saltbones Rotevatn
91100974
Aktivitetssted:
Tranby menighetshus
Kirkesvingen 7, 3408 Tranby
Aktivitetstid:
9 torsdager gjennom skoleåret

Milk Trondenes

Ungdomsklubb
Leder: Håvard Høie
45228709
Aktivitetstid:

Milk Ulstein

Ungdomsklubb
Leder: Bjørn Losvik
90580051
Aktivitetstid:

MILK-klubb Ytre Namdal

Ungdomsklubb
Leder: Jan Korssjøen
47395710
Aktivitetssted:
Ytre Namdal
Strandgata 19, 7900 Rørvik
Aktivitetstid:

Mini Sing Tromøy

Tween Sing
Leder:
Aktivitetssted:
Tromøy menighetsssenter
Elgveien 32, 4818 Færvik
Aktivitetstid:
1. til 3.-klasse øver fra 17.30 til 18.30 og 4. til 7.-klasse øver fra 18.30 til 19.30.

Miniglimt

Barnekor
Leder: Melissa Ann Barone
94804177
Aktivitetssted:
Erdal Kirke
Florvågvegen 340, 5306 Erdal
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag 17:30-18:15 (partallsuker)

Miniklubben i Tanum KFUK-KFUM

Barneklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Tunheim
Tunheim, 3267 Larvik
Aktivitetstid:
Mandager fra 17.15 til 18.30

Minitral

Barnekor
Leder: Helge Saltbones Rotevatn
91100974
Aktivitetssted:
Tranby menighetshus
Kirkesvingen 7, 3408 Tranby
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag 1730 - 1815.

Mini-Vox, Voksen Menighet

Barnekor
Leder: Wenche Wangen
47658018
Aktivitetssted:
Voksen kirke
Jarbakken 7, 0767 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl.18:00 - 19:00

Misvær Barne og Ungdomskor

Tween Sing
Leder: Hildur Eli Gryt
90852272
Aktivitetstid:
Torsdag kl 11.15

Mo menighets konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Thomas Tinglum
95258753
Aktivitetstid:

Mo Tween Sing

Tween Sing
Leder: Trond Aarthun
47974828
Aktivitetssted:
Mo menighet
Sørlandsveien 54, 8624 Mo i rana
Aktivitetstid:
Tirsdager 18.30-19.30

Molde Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Jens Peter Ringstad
91328057
Aktivitetssted:
Brattlivegen 3, 6412 Molde
Aktivitetstid:

Molde KFUM Volleyball

Idrettslag
Leder: Odd Helge Sandvik
90788559
Aktivitetssted:
Reknesvn. 13, 6413 Molde
Aktivitetstid:

Mosing

Ten Sing
Leder: Sølvi Irene Ulvestad
47974827
Aktivitetssted:
2 etg Kirketunet
Kirkegata 20, 8622 Mo i rana
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18.00-21.00

MSM v/ Furuset Kirke

Tween Sing
Leder:
Aktivitetssted:
Furuset kirke
Ulsholtvn 37, 1053 Oslo
Aktivitetstid:
mandager kl 18.30 - 20.00

N O R A

Ungdomsklubb
Leder: Juliet Gräf Baroi
93291533
Aktivitetstid:
14.30 -16.30

Nabago

Barnekor
Leder: Tom Georg Rødland
45637745
Aktivitetssted:
Nanset kirke
Vikingveien 9, 3274 Larvik
Aktivitetstid:
Nabago Mini NaBaGo Mini/Nabago onsdager kl 1715-1800, Nabago PLuss 1800 – 1930.

Namsos Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Karl Faanes
97147036
Aktivitetssted:
Foreningslokalene i Overhallsv 1
Nordahl Griegsvei 7a, 7804 Namsos
Aktivitetstid:
Hver annen tirsdag klokken 20.00

Nanset Ten Sing

Ten Sing
Leder: Ida Marie Lepperød Hallesby
91629387
Aktivitetssted:
Nanset kirke
Vikingv 9, 3274 Larvik
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl. 18.30-21.00

Naustdal Jentekor

Barnekor
Leder: Imke Schüren
47013972
Aktivitetssted:
Kyrkjelydshuset
Tunavegen 17, 6817 Naustdal
Aktivitetstid:
Øving Onsdag 17:30-18:30

Nedre Eiker Mikrogospel

Barnekor
Leder: Alexander Glestad
97519938
Aktivitetssted:
Nedre Eiker Kirke
Stensethalléen 1, 3055 Krokstadelva
Aktivitetstid:
2.hver mandag kl.1730 - 1830.

Nedre Eiker Ten Sing NETS

Ten Sing
Leder: Knut Finquist
91714015
Aktivitetssted:
Mjøndalen kirke
Vikveien 1, 3050 Mjøndalen
Aktivitetstid:
Fredager Kl. 18.00-21.00

Nesholmen Leirsted

Leirsted
Leder:
Aktivitetstid:

Nesodden TenSing

Ten Sing
Leder: Heidi Magnerud
98675808
Aktivitetssted:
Skoklefall Menighetshus
Kapellveien 3 , 1450 Nesoddtangen
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl 19

NMUF - Nordstrand menighets ungdomsfellesskap

Ungdomsklubb
Leder: Knut-Helge Fjeldstad
41455546
Aktivitetssted:
Nordstrand kirke
Ekebergveien 238, 1166 Oslo
Aktivitetstid:

Nordberg Ten Sing

Ten Sing
Leder: Karen Elise Teigum
41418128
Aktivitetssted:
Kjelleren i Nordberg kirke
Kringsjågrenda 1, 0861 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag 19-21

Nord-Odal - Ung i kjerka

Ungdomsklubb
Leder: Thomas Tinglum
95258753
Aktivitetstid:

Nordre Slagen Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Roy Rasmussen
97022496
Aktivitetssted:
Adamsrødvn 44, 3153 Tolvsrød
Aktivitetstid:

Nordsida Barnegospel

Barnekor
Leder: Hilde-Caroline Roset
99240913
Aktivitetssted:
Fjellvarden på Fjelli
Blaksæter, 6795 Blaksæter
Aktivitetstid:
Annankvar laurdag kl 10.30-12.00

Nordstrand/Ljan Tweensklubb

Tweens Klubb
Leder:
Aktivitetssted:
Kjellaren i Menighetssenteret
Ekebergveien 238, 1166 Oslo
Aktivitetstid:
Ein fredag i månaden

Nore og Uvdal Konfirmantklubb

Konfirmantarbeid
Leder: Harald Frøvoll Torgauten
48229202
Aktivitetssted:
Sentrum 9, 3630 Rødberg
Aktivitetstid:

Norheim Barnegospel

Barnekor
Leder: Inger Synnøve Stange
95758957
Aktivitetssted:
Peisestua og menighetssalen i Norheim kirke
Norheim kirke, 5542 Karmsund
Aktivitetstid:
Torsdager kl. 17.00-17.45 fra skolestart på høsten til påske.

Norheim Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Inger Synnøve Stange
95758957
Aktivitetssted:
Norheim kirke
Dovamyrsvegen 24 c, 5542 Karmsund
Aktivitetstid:

Nume Tween Sing

Tween Sing
Leder: Åse Bergan
97693931
Aktivitetssted:
Veggli skole, Musikkrommet
Rollag, 3628 Veggli
Aktivitetstid:
Fredager 14.30-16.00

Nytt Liv Ten Sing

Ten Sing
Leder: Marta Birgitte Sevland
90011241
Aktivitetstid:
Hver onsdag, 19.00 - 21.30

Øksnes Ten Sing

Ten Sing
Leder: Tore Christiansen
45619198
Aktivitetssted:
Myre kirke
Kirkeveien 10, 8430 Myre
Aktivitetstid:
Hver fredag 17.00 - 19.00

Olsvik MiniSing

Barnekor
Leder: Lene Refsdahl
40618046
Aktivitetssted:
Kjelleren i Olsvik kirke (inngang på baksiden)
Olsvikåsen 109, 5183 Olsvik
Aktivitetstid:
Onsdag kl. 17.30-18.15

Olsvik Ten Sing

Ten Sing
Leder: Anette Hermansen
97159050
Aktivitetssted:
Olsvik Kirke
Olsvikåsen , 5184 Olsvik
Aktivitetstid:
Tirsdager fra kl 19.00 til 21.30.

Ope Hus

Ungdomsklubb
Leder: Asbjørn Magne Gjengedal
90173631
Aktivitetssted:
Ungdomslokale og kjøkken i Sandane kyrkje
Åsavegen130, 6823 Sandane
Aktivitetstid:
Kvar måndag utanom feriane

Ørsta K-Gruppe

KFUK-gruppe
Leder: Kirsten Killingbergtrø Havåg
90953851
Aktivitetssted:
Hagevegen  21, 6150 Ørsta
Aktivitetstid:

Ørsta og Volda Ten Sing

Ten Sing
Leder: Ragnhild Strømsnes Aarseth
97166260
Aktivitetssted:
Uppheim
Gymnasvegen 6, 6100 Volda
Aktivitetstid:
Tysdag kl. 18:00 - 20:00

Os Åpen Barnehage

Åpen Barnehage
Leder: Jan Frode Sandvik
91884542
Aktivitetssted:
Kyrkjetunet
Osøyro 49, 5200 Os
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 09-15

Os Ten Sing Join Us

Ten Sing
Leder: Inger-Johanne Haugland
93256921
Aktivitetssted:
Kyrkjelyden
Øyro 49, 5200 Os
Aktivitetstid:
Hver Onsdag fra kl. 19.00 til 21.00

Oslo KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

Oslo Kfum 'Sentrumsgruppa'

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Kantinen i Mediehuset Mentor Medier
Grubbegata 6, 0179 Oslo
Aktivitetstid:
Første lørdag i måneden kl.19.30. Kaffe fra kl.19

Oslo KFUMs Sjøkorps

Ungdomsklubb
Leder: Marius Ilstad
92269717
Aktivitetssted:
Skur 29
Akerhusstranda 5, 0150 Oslo
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl 1800-2000

Østenstad Ten Sing Pappas Barn

Ten Sing
Leder: Øyvind Kvamme
92652696
Aktivitetssted:
Østenstad Kirke
Gudolf Blakstadsvei 40, 1392 Vettre
Aktivitetstid:
Pappas barn møtes hver torsdag kl. 18.30-21.30.

Østerås familiekor

Familiearbeid
Leder: Øystein Schønberg-Grevbo
99621646
Aktivitetssted:
Østerås menighetshus
Benedikts Vei 1b, 1362 Hosle
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 17-19

Østerås Ten Sing Good News

Ten Sing
Leder: Vetle Styve Sæbø
99593831
Aktivitetssted:
Østerås kirke
Ovenbakken 10, 1361 Østerås
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra 18.30-21.30 og annenhver torsdag fra 18-22

Øyestad KFUK-KFUM

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Rannekleiv terrasse 34, 4824 Bjorbekk
Aktivitetstid:

Palestine Network Norway

Unge Voksne Klubb
Leder: Fredrik Glad-Gjernes
90673106
Aktivitetssted:
KFUM-bygget Oslo sentrum
Grubbegata 4, 0179 Oslo
Aktivitetstid:

partY

Barneklubb
Leder: Per Kristian Bjørklund
95525235
Aktivitetssted:
Vi er i kjelleren på Ynglingen på Gjøvik. Her er det lek og moro mellom 18 og 21 oppsatte fredager.
Svoldersgate 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:

Peacemakers Haugaland

Ungdomsklubb
Leder: Lars Breivik Hellerdal
95278009
Aktivitetssted:
KM-Huset
Haraldsgata 70, 5528 Haugesund
Aktivitetstid:

Pluss ungdomsmiljø

Ungdomsklubb
Leder: Fredrik Røste Haugen
99035125
Aktivitetssted:
Betel
Sørliveien 8, 1482 Nittedal
Aktivitetstid:
Fredager 20.00 til 23.00

PLY - Premier League på Ynglingen

Ungdomsklubb
Leder: Hans Martin Vilberg
97549276
Aktivitetssted:
Ynglingen, Hamar
Furnesvegen 1, 2317 Hamar
Aktivitetstid:
EM vises 10.juni-10.juli. Premier League 2016/17 vises på lørdager og søndager

Porsgrunn Gospelkor

Unge Voksne Kor
Leder: Tom Didrik Eriksen
95829589
Aktivitetssted:
Porsgrunn Kfuk/kfum
Tordeskioldsgate 4 Porsgrunn, 3921 Porsgrunn
Aktivitetstid:
Torsdager 19.00-22.30

Porsgrunn KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Tom Didrik Eriksen
95829589
Aktivitetssted:
Ungdommens Hus
Tordenskiolds gate 6, 3922 Porsgrunn
Aktivitetstid:

Puls Bøler kirkes ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Maria Saxegaard
47347462
Aktivitetssted:
Kjellern i Bøler kirke
General Ruges vei 51, 0691 Oslo
Aktivitetstid:
Hver tirsdag, fra 18-21

PUST for Livet

Barneklubb
Leder:
Aktivitetssted:
På oppdrag i barehager på Jeløy og i Moss
Rambergvegen 19, 1513 Moss
Aktivitetstid:
onsdager 10-1030

Råde ICY

Unge Voksne Klubb
Leder: Kristine Lund Almås
97150032
Aktivitetssted:
Skråtorpveien 2c, 1640 Råde
Aktivitetstid:

Råde Kfuk

KFUK-gruppe
Leder:
Aktivitetssted:
Østre Tingvei 9 B, 1640 Råde
Aktivitetstid:

Ramnes KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Inger Gladhaug Sandnes
91539573
Aktivitetssted:
Grevlingstien 31, 3174 Revetal
Aktivitetstid:

Ramnes KFUK-KFUMs Barnegruppe

Barneklubb
Leder: Ranveig Halvorsen
97585872
Aktivitetssted:
Ramnesveien 796
Berganv. 44, 3175 Ramnes
Aktivitetstid:
Annenhver mandag fra 17:30-19:30

Rana KFUK-KFUM

Voksenforening
Leder: Siv Heidi Østerdal
91779518
Aktivitetssted:
Brannklokkev 7a, 8622 Mo i rana
Aktivitetstid:

Re Tween Sing

Tween Sing
Leder: Karoline Lie
98023257
Aktivitetssted:
Røråstoppen skole
Kåpeveien 123, 3174 Revetal
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag fra 17:30-19:00

Refleks Ten Sing

Ten Sing
Leder: Ingrid Heimstad Tønnessen
48031200
Aktivitetssted:
Vonheim
Hestabakkveien 1b, 5701 Voss
Aktivitetstid:
Torsdagar. Ope hus frå 14.15, Refleksøving frå 18-21.

Relation

Ungdomsklubb
Leder: Margaret Berland
93603398
Aktivitetssted:
Lura kirke
Kobberveien 109, 4313 Sandnes
Aktivitetstid:
Annen hver fredag, 20:00 til 23:30

Response Ten Sing Gjøvik

Ten Sing
Leder: Trond Pladsen
90550292
Aktivitetssted:
Ynglingen, Gjøvik KFUK-KFUM
Svoldersgt. 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:

Ringerike Ten Sing

Ten Sing
Leder: Karianne Kvamme
48079030
Aktivitetssted:
Kirkestua Bak Hønefoss kirke
Hofgaards gate 14, 3510 Hønefoss
Aktivitetstid:
Hver mandag 18-20.30

Ris barnegospel

Barnekor
Leder: Lisa Ingdal
46949974
Aktivitetssted:
Ris Menighetshus
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 16:45-17:30

Ris Inbetween-kor

Barnekor
Leder: Lisa Ingdal
46949974
Aktivitetssted:
Ris kirke
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 1800-1900

Ris TweenSing

Tween Sing
Leder: Mari Fidjeland
98843266
Aktivitetssted:
Risbakken 1, 0470 Oslo
Aktivitetstid:

RISK

Ungdomsklubb
Leder: Geir André Nagvik
93672986
Aktivitetssted:
Kjelleren i menighetshuset
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag 19:00-21:30

Rita's Testenhet for Unge Voksne

Unge Voksne Klubb
Leder: Rita Kiil
92067276
Aktivitetssted:
Roald Amundsens gate 41, 2004 Lillestrøm
Aktivitetstid:

Robotix

Ungdomsklubb
Leder: Øyvind Lohne
95976916
Aktivitetssted:
Underetasjen i Sentrumskirken, Horten
Toresensgate 2, 3188 Horten
Aktivitetstid:
Tirsdager kl 18.30-20.30

Rollag konfirmantgruppe

Konfirmantarbeid
Leder: Åse Bergan
97693931
Aktivitetssted:
Rollag
Vrågåvegen 10, 3626 Rollag
Aktivitetstid:
Annen hver onsdag kl.15.00 - kl.17.00

Romsås Barnegospel, Romsing

Barnekor
Leder: Tove Lindegård
90533332
Aktivitetssted:
Romsås kirke
Sverre Iversensvei 76, 0972 Oslo
Aktivitetstid:
Onsdager kl 18.00-19.15

Rønningen Folkehøgskole

Folkehøyskole
Leder:
Aktivitetstid:

Rønvik Barnegospel

Barnekor
Leder: Linn Marit Daljord Knutsen
48895354
Aktivitetssted:
Rønvik kirke
Amtmann Worsøes gate 29, 8006 Bodø
Aktivitetstid:
tirsdager kl.17.00-18.00

Rosett Ten Sing

Ten Sing
Leder: Ralph Knutsen
97065623
Aktivitetssted:
Vallset menighetshus
Skalbergveien 38, 2330 Vallset
Aktivitetstid:
Annen hver onsdag kl. 18.30 - 21.00

Rossabø Maxigospel

Barnekor
Leder: Silje Therese Nesheim Dahl
92041821
Aktivitetssted:
Rossabø kirke
Torvastadgt 13, 5529 Haugesund
Aktivitetstid:
Kl 17 torsdager i partallsuker

Rossabø Minigospel

Barnekor
Leder: Anne Birgitte Bødtker Ruus
98242071
Aktivitetssted:
Rossabø kirke
Torvastadgt. 13, 5529 Haugesund
Aktivitetstid:
Kl. 17.00 torsdag i partallsukene

S.N.U.P.L.A.S.S.

Unge Voksne Klubb
Leder: Thomas Evang
91001202
Aktivitetssted:
Trøndelag KFUK-KFUM Triangelgården
Prinsensgate 10A, 7012 Trondheim
Aktivitetstid:
Stort sett hver uke kl 18-23 på varierende ukedager, ut i fra det som passer best for medlemmene

Sædalen menighets Kompisklubb

Barneklubb
Leder:
Aktivitetstid:

Sædalen menighets tweensklubb

Tweens Klubb
Leder: Sigrid Trætteberg Fahlvik
98818687
Aktivitetstid:
1. tirsdag i måneden

Sætre KFUK-KFUM - Onsdagsklubben

Familiearbeid
Leder: Øyvind Werner Vattøy
91363813
Aktivitetssted:
Sætre seilforening
Øra, 3475 Sætre
Aktivitetstid:
Annen hver onsdag kl 16.30 - 18.30.

Salangen Ten Sing SALSING

Ten Sing
Leder: Hans Erik Børve
90669029
Aktivitetssted:
Salangen kirke
Kongsveien, 9350 Sjøvegan, 9350 Sjøvegan
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 2000-2130

SALT Lillehammer Ten Sing

Ten Sing
Leder: Solbjørg Skruklien
99006779
Aktivitetssted:
Lillehammer Kirkesenter
Langes gate 1, 2615 Lillehammer
Aktivitetstid:
Hver tirsdag 18.30-21.00

Saltstraumen Barnegospel

Barnekor
Leder: Linn-Marie Estensen
47457504
Aktivitetssted:
Saltstraumen menighetshus
Tryggestad Gården, Mølnbakken 84, 8050 Tverlandet
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl. 17.30-18.30

Sanctus Tensing Åsane

Ten Sing
Leder: Rita Eldholm
92200028
Aktivitetssted:
Ungdomsavdelingen i Åsane Kirke
Åsane senter 44, 5116 Ulset
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 18.00-20.00

Sand Menighets konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder: Anniken Urianstad
40826499
Aktivitetstid:

Sandane Barnegospel

Barnekor
Leder: Asbjørn Magne Gjengedal
90173631
Aktivitetssted:
Arbeidskyrkja på Mona
Kreklingen 11, 6823 Sandane
Aktivitetstid:
Torsdag 18.00-19.00

Sandane Ten Sing Joysing

Ten Sing
Leder: Eli Myrhol Devik
95873429
Aktivitetssted:
Arbeidskyrkja, Sandane
Åsavegen 130, 6823 Sandane
Aktivitetstid:
Annakvar måndag 18:00-20:00

Sandar Barne- og juniorgospel

Barnekor
Leder: Bang Bjørg Trondsen
97572590
Aktivitetssted:
Bjerggt. 56, 3210 Sandefjord
Aktivitetstid:

Sande Tween Sing

Tween Sing
Leder: Marianne Leikanger
95946172
Aktivitetstid:
Søndag

Sandefjord Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Vesterøy Kirke
Kirkeveien 1, 3222 Sandefjord
Aktivitetstid:

Sandnes KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Håvard Godeset
97501206
Aktivitetssted:
Eidsvollgata 44, 4307 Sandnes
Aktivitetstid:

Sandnessjøen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Solveig Spilling Bakkevig
41652038
Aktivitetstid:

Sarpsborg Kfuk - Kfum

Voksenforening
Leder: John Sverre Dahle
92055590
Aktivitetssted:
Nokiavegen 20, 1516 Moss
Aktivitetstid:

Scala

VOX-sing
Leder: Håkon Areklett
93480160
Aktivitetstid:

Sem Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Grete Søgård
90064407
Aktivitetssted:
Sem Menighetshus
Smørbergveien 19, 3172 Vear
Aktivitetstid:
Annen hver torsdag kl. 16.30 - 18.00

Semsklubben

Barneklubb
Leder: Anne Berit Andersen
94486570
Aktivitetstid:

Senex Voksne Kor

VOX-sing
Leder: Stian Karlsen
95155014
Aktivitetssted:
Ørnaberget 10, 4049 Hafrsfjord
Aktivitetstid:

Senfredag

Ungdomsklubb
Leder: Ida Marie Lepperød Hallesby
91629387
Aktivitetssted:
Underetasjen i Nanset kirke
Vikingveien 9, 3274 Larvik
Aktivitetstid:
Annen hver fredag fra kl 21.00 til 24.00

Sigdal Menighets Konfirmanter

Konfirmantarbeid
Leder:
Aktivitetssted:
Borgerstua i Prestfoss,
Prestfoss, 3350 Prestfoss
Aktivitetstid:
tirsdager og onsdager kl.14-16, samt andre steder som leir, temakvelder etc

SingIt, Kongsberg TenSing

Ten Sing
Leder: Inger-Johanne Frogh
93412800
Aktivitetssted:
Kongsberg Menighetssenter
Hyttegata 4, 3616 Kongsberg
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra kl. 19.00 til 21.00

Sjåbagos - Sjåstad Barnegospel

Barnekor
Leder: Anne Cathrine Hegge Larssen
95278141
Aktivitetssted:
Sjåstad kirke
Kviståsvn 11, 3405 Lier
Aktivitetstid:
Hver mandag kl 18-19:15

Sjibbolet Ten Sing, Hauketo/Prinsdal

Ten Sing
Leder: Marthine Ihlen
94867434
Aktivitetssted:
Hauketo Prinsdal kirke
Lerdalsfaret 7, 1263 Oslo
Aktivitetstid:
Vi øver hver torsdag fra klokken 18 til 20:30

Ski Ten Sing

Ten Sing
Leder: Eivind Hildre Spilling
98241145
Aktivitetssted:
Ski nye kirke (Ungdomsrommet)
Birkelunden 4, 1400 Ski
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl.19.00-21.00

Skien Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Tårnfjellveien 21, 3910 Porsgrunn
Aktivitetstid:

Skiptvet Motoraktivitetsklubb

Trial
Leder: Wenche Remme
92095159
Aktivitetssted:
Fjellshagen Trialområde
Gneisveien 7, 1816 Skiptvet
Aktivitetstid:
Tirsdager og torsdager 18 -21.00

Skjerstad Barne og ungdomskor

Tween Sing
Leder: Hildur Eli Gryt
90852272
Aktivitetstid:
Onsdag kl 11.45

Skjerstad KFUK-KFUM

Voksenforening
Leder:
Aktivitetstid:

Skjold Ten Sing, Extasis

Ten Sing
Leder:
Aktivitetssted:
Skjold Kirke
Skjoldlia 55, 5236 Rådal
Aktivitetstid:

Skodje Trialklubb

Trial
Leder: Ove Alnes
92045240
Aktivitetstid:

Skotnes Leirsted

Leirsted
Leder: Mårten Skajaa
40635867
Aktivitetstid:

Skøyen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Johanne Norum Hansen
95940436
Aktivitetssted:
Skøyen kirke
Skøyenvn. 43, 0375 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 18.00-20.30

Slettebakken Kreating

Ten Sing
Leder: Margrethe Bjelland Hoff
47856454
Aktivitetssted:
Slettebakken kirke ungdomslokalet
Vilhelm Bjerknes' vei 31, 5081 Bergen
Aktivitetstid:

Småbarnstrimmen Langestrand

Barneklubb
Leder: Mari Løchen
92428243
Aktivitetssted:
Langestrand skole gymsal
Skogveien 30, 3257 Larvik
Aktivitetstid:
Mandager kl 17-18

Smashing Nordre Ål Mini Ten Sing

Tween Sing
Leder: Geir Ole Dahlen
90545469
Aktivitetssted:
Kirkerommet Nordre Ål kirke
Blestervn. 1, 2618 Lillehammer
Aktivitetstid:
TORSDAGER KLOKKEN 18.00 – 19.30

Småspurven barnekor

Barneklubb
Leder: Gunn Marit Gran
97673761
Aktivitetstid:

Småtroll

Barnekor
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

Smiling Ten Sing

Ten Sing
Leder: Constanze Almklov
45235532
Aktivitetssted:
Indre Arna Kyrkjelydshus
Lakslia 21, 5260 Indre arna
Aktivitetstid:
Tysdagar 18.00 til 21.00

Snarøya Barnegospel

Barnekor
Leder: Hanne Wennberg Tinglum
92099651
Aktivitetssted:
Snarøya Kirke
Snarøyveien 126, 1367 Snarøya
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl. 18-19

Snarøya Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Ingeborg Aadland
40442156
Aktivitetssted:
Kjelleren i Snarøya kirke
Snarøyveien 126, 1367 Snarøya
Aktivitetstid:
hver mandag kl. 15:30-22:00

Socialising (Grorud menighet)

Ten Sing
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetssted:
Rødtvet kirke
Martin Strandlis vei 9, 0956 Oslo
Aktivitetstid:
Torsdager, 18:30-21:00

Sogn og Fjordane Peacemakers

Unge Voksne Klubb
Leder: Else Osmundnes Kvamsås
95202349
Aktivitetstid:

Solhøgda leirsted

Leirsted
Leder: Erling Wirak
90736334
Aktivitetssted:
Ligger ved Mjåvatn i Froland kommune, ca. 25 km fra Grimstad. Langs RV 42 mot Mjåvatn.
mjåvatn, 4828 Mjåvatn
Aktivitetstid:

Sollerud Barnehage SA

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetstid:

Solstrålene

Barnekor
Leder: Endre Dåvøy
91388159
Aktivitetssted:
Nygård kirke, Bergen
Alfred Offerdals vei 30, 5165 Laksevåg
Aktivitetstid:
Onsdag kl 16.45-17.45

Sømliøya leirsted

Leirsted
Leder: Jan Korssjøen
47395710
Aktivitetstid:

Sommerleirkonfirmanter (TT)

Konfirmantarbeid
Leder:
Aktivitetssted:
Storgata 29, 8006 Bodø
Aktivitetstid:

Søndre Land Barnegospel

Barnekor
Leder: Gerd Myklebust Wang
41809893
Aktivitetstid:
Tirsdager 1730-1815

Søndre Land Ten Sing 'Popcorn'

Ten Sing
Leder: Øystein Wang
95279498
Aktivitetstid:

Søndre Slagen Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Øivind Størdal Lund
90630212
Aktivitetssted:
Solhaug
Øvre Bogenvei 4, 3154 Tolvsrød
Aktivitetstid:

Søndre Slagen Ung

Ungdomsklubb
Leder: Bjørnar Tho
41241992
Aktivitetssted:
Søndre Slagen menighet
Astraveien 7, 3113 Tønsberg
Aktivitetstid:
Etter semesterplan

Søråshøgda Barnekor Blå gruppe

Barnekor
Leder: Marianne Tol
40483460
Aktivitetssted:
Skjold kirke
Skjoldlia 55, 5236 Rådal
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 1730-1830

Søråshøgda Barnekor Grønn gruppe

Barnekor
Leder: Marianne Tol
40483460
Aktivitetssted:
Kjelleren i Skjold kirke
Skjoldlia 55, 5236 Rådal
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra 1730-1830

Søråshøgda Barnekor Gul gruppe

Barnekor
Leder: Marianne Tol
40483460
Aktivitetssted:
Skjold kirke
Skjoldlia 55, 5236 Rådal
Aktivitetstid:
Grønn (4 og 5år) og Gul (1.og 2.trinn) Blå (3.og 4. trinn) 1730-1825, Rød (5.6.7. trinn) 1825-1930

Søråshøgda Barnekor Rød gruppe

Barnekor
Leder: Marianne Tol
40483460
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 1845

Søreide Ten Sing

Ten Sing
Leder: Elise Konstanse Festø Pisani
95827957
Aktivitetssted:
Søreide kirke
Steinsvikvegen 19, 5251 Søreidgrend
Aktivitetstid:
Hver onsdag 18.00-20-00

SportY Bergen

Unge Voksne Sporty
Leder: Andrea Mathisen
92482548
Aktivitetssted:
Danielsen ungdomsskole
St. Jørgens gate 8, 5018 Bergen
Aktivitetstid:
tirsdager 17-19

SportY Innebandy

Konfirmantarbeid
Leder: Gisle Sørhus
95857557
Aktivitetstid:
8 Tirsdager 18:00-20:00

SportY konfirmant Borgund

Konfirmantarbeid
Leder: Christian Siejak
41737911
Aktivitetstid:
onsdag 14.30 - 16.30

SportY Landås

SportY Ungdom
Leder: Helge Taranrød
41528318
Aktivitetssted:
Landåshallen, sal 5
Landåsveien 22, 5097 Bergen
Aktivitetstid:
Tirsdager kl 20-21

SportY Oslo

Unge Voksne Sporty
Leder: Johannes Anthun
90237070
Aktivitetssted:
KFUM-hallen
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:
Torsdag 21-22

Spurven TenSing

Ten Sing
Leder: Jan Arman Hagelund
40472151
Aktivitetssted:
Bygdestua på Hoffsvangen.
Tømmerholsveien 320, 2850 Lena
Aktivitetstid:
Hver mandag fra kl. 19-21.30

St. Markus Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Ann-Elin Dyrøy
98828195
Aktivitetssted:
St. Markus kirke/ Lien 45, i menighetssalen
Hordagaten 28, 5055 Bergen
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag

Stardalen Kr. Ungdomslag

Voksenforening
Leder:
Aktivitetstid:

Stavanger KFUK-KFUM, Ynglingen

Hovedforening - Forening
Leder: Olav Klungtveit
47632497
Aktivitetssted:
Ynglingen
Ytre Eiganesvei 21, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:

Stavanger Ten Sing Sky Sing

Ten Sing
Leder: Sindre Immerstein
98069217
Aktivitetssted:
Stavanger KFUK-KFUM, Ynglingen
Ytre Eiganesvei 21, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl 18.30 - 21.00

Stjernegnisten

Barnekor
Leder: Marianne Tveten
41140551
Aktivitetstid:

Stokke Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Tassebekkveien 127, 3160 Stokke
Aktivitetstid:

Stord Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder: Arnt Johan Vistnes
90874842
Aktivitetssted:
Apalveien 21, 5416 Stord
Aktivitetstid:

Stord Ten Sing Sing Sing

Ten Sing
Leder: Arnt Johan Vistnes
90874842
Aktivitetssted:
Leirvik skule
vikabrekko 51, 5411 Stord
Aktivitetstid:
Søndag kl 18-20.00

Store Bergan klatreklubb

Sporty Tweens
Leder: Jan Otto Bustadmo
92499263
Aktivitetssted:
Knattholmen leirsted
Natholmen 20, 3233 Sandefjord
Aktivitetstid:
Fredager

Storetveit SportY

SportY Ungdom
Leder: Olve Fitje
91838922
Aktivitetssted:
Rudolf Steinerskolen
Rieber-mohns veg 15, 5231 Paradis
Aktivitetstid:
Kvar Onsdag 17:00-18:30

Strandheim Leirsted

Leirsted
Leder: Marianna Xiros Villard
93212496
Aktivitetssted:
Ligger på Nærsnes i Røyken kommune, Hurumlandet
Nærsnestangen 48, 3478 Nærsnes
Aktivitetstid:

Stryn Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Jarle Hessevik
95724205
Aktivitetssted:
Hokelstegen 20, 6783 Stryn
Aktivitetstid:

Stryn Ten Sing Sight Sing

Ten Sing
Leder: Janet Rudolph
45678202
Aktivitetssted:
Stryn Kulturhus, Heimskringla
Tinggata 18, 6783 Stryn
Aktivitetstid:
Kvar torsdag kl 2000- kl 2200

Sunnfjord Fokehøyskole

Folkehøyskole
Leder:
Aktivitetstid:

Sunnmøre Folkehøgskule elevgruppe

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetstid:

Sunnmøre Folkehøyskole

Folkehøyskole
Leder:
Aktivitetssted:
Varleitevegen 7, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:

Superonsdag - åpen kirke etter skoletid, Berg menighet

Barneklubb
Leder: Kristina Hvarnes Andersen
97729047
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag kl. 14:30 - 16:30

Supertirsdag/ Actiongruppa

Familiearbeid
Leder: Randi Bø Osen
91178470
Aktivitetssted:
Flekkefjord bedehus
Sundegaten 23, 4400 Flekkefjord
Aktivitetstid:
tirsdager kl.16.00- 17.30

Sveio kfuk-kfum

Konfirmantarbeid
Leder: Gisle Sørhus
95857557
Aktivitetstid:

Sveising

Ten Sing
Leder: Gisle Sørhus
95857557
Aktivitetssted:
Sveio Bedehus
Løkjavegen 25, 5550 Sveio, 5559 Sveio
Aktivitetstid:
torsdager kl. 18.00-20.00

Svelvik kirkes jentekor

Barnekor
Leder: Synnøve Solberg
90983095
Aktivitetssted:
Storgata 92, 3060 Svelvik
Aktivitetstid:

Svelvikkonfirmanter 2016

Konfirmantarbeid
Leder: Cathrine Wang-Lauritsen
99091109
Aktivitetssted:
Svelvik kirke
Rådhuset, Åsgt. 24, 3061 Svelvik
Aktivitetstid:
helg og hverdags ettermiddager

'Synzigus' Ten Sing, Kopervik

Ten Sing
Leder: Åse Eiksjø
92542727
Aktivitetstid:
Øvinger hver tirsdag kl.1930-2130

Syvde Kr. Ungdomslag

Voksenforening
Leder: Edvin Skaar
70020106
Aktivitetstid:

Take off Ten sing

Ten Sing
Leder: Hilde Haug Larsen
95445525
Aktivitetssted:
Åsgårdstrand kirke
Kirkeveien 8, , 3179 Åsgårdstrand
Aktivitetstid:
mandager 19-21

Tanum Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
KUF-huset
Bakkaneveien 93, 3267 Larvik
Aktivitetstid:

Tanum Ten Sing

Ten Sing
Leder:
Aktivitetstid:

Team Heggedal

Ungdomsklubb
Leder: Marianne Solheim
95284767
Aktivitetssted:
Heggedal Kirke
Heggedalsbakken 8, 1389 Heggedal
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra kl. 19:00 - 21:30

Tempo Tween Sing

Tween Sing
Leder: Cecilie Mikelsen
41470236
Aktivitetssted:
Asker kirke, i kjelleren på Askertun
kirkelia 3, 1384 Asker
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18-19.30

Ten Sing Bømlo

Ten Sing
Leder: Sigbjørn Næsse
48229398
Aktivitetssted:
Ungdomsheimen
Svortlandsvegen 25, 5430 Bremnes
Aktivitetstid:
Hver onsdag fra kl 19 til 21:20 (dørene er åpne fra 18:30 til 21:30)

Ten Sing Norway

Ten Sing
Leder: Ingrid Storehaug
41499072
Aktivitetssted:
Rønningen Folkehøyskole
Myrerskogveien 54, 0495 Oslo
Aktivitetstid:

Ten Sing Tromøy

Ten Sing
Leder: Christoffer De Presno
91370785
Aktivitetstid:
Onsdag kl 19-21

Ten Sing United

Ten Sing
Leder: Juliane Tverberg
91309488
Aktivitetssted:
Geilo Kulturkyrkje
Skurdalsvegen 22, 3580 Geilo
Aktivitetstid:
tirsdager, kl. 19-21

Testimonia

Ten Sing
Leder: Arne Haaland
93007548
Aktivitetssted:
Avaldsnes menighetshus Karmel
Kong Augvaldsveg 29, 4262 Avaldsnes
Aktivitetstid:
Hver fredag fra kl 18.00 til kl 20.00

Thunder Tensing

Ten Sing
Leder: Sveinung Enstad
93269690
Aktivitetstid:
Øvingstid på onsdager kl. 1845-2100.

Tjellholmen After Sing

Unge Voksne Klubb
Leder: Halvard Wethelund
93853637
Aktivitetstid:

Tjellholmen leirsted

Leirsted
Leder: Birgit Johannessen
95001764
Aktivitetssted:
Vesterøy i Hvaler kommune
Tjeldholmen 1, 1684 Vesterøy
Aktivitetstid:

Tønsberg Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Solvangkirken
Wergelandsvei 30, 3117 Tønsberg
Aktivitetstid:

Tønsberg Triaklubb

Barneklubb
Leder: Ieva Fredriksen
99421831
Aktivitetssted:
Wergelands vei 4, 3117 Tønsberg
Aktivitetstid:

Tonsen Superonsdag

Familiearbeid
Leder: Tone Siv Keiserås Kronberg
90952883
Aktivitetssted:
Tonsen Kirke
Traverveien 16, 0588 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag fra kl 17:00-18:30, Superkidz har øvelse hver onsdag fra 17:30-18:30

Tonsen Ten Sing TonSing

Ten Sing
Leder: Ingeborg Seim Grøvlen
91145069
Aktivitetssted:
Tonsen kirke
Traverveien 16, 0588 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag 18:30 - 21:00

Tonsen Tween Sing

Tween Sing
Leder: Marthe Haaland Wang
46662510
Aktivitetstid:
Hver onsdag 1830-2015

Torvastad Barnegospel

Barnekor
Leder: Hjørdis Hausken
92410516
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag 17-18

Torvastad KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Bjørn Egil Pedersen
95741717
Aktivitetssted:
Torvastad KFUK-KFUM
Torvastadvegen 295, 4260 Torvastad
Aktivitetstid:

Torvastad Ten Sing Good News

Ten Sing
Leder: Bjarte Vikingstad
48061590
Aktivitetssted:
Ungdomshuset på Torvastad
Torvastadvegen 543, 4260 Torvastad
Aktivitetstid:
Tirsdager fra kl 20:00 - 21:30

Trekanten - Østfold

Voksenforening
Leder: Odd-Ragnar Solberg
90658332
Aktivitetssted:
Øbergveien 56, 1793 Tistedal
Aktivitetstid:

Triangel kunst og maleklubb

Barneklubb
Leder: Randi Karlstrøm
45405257
Aktivitetssted:
Kaffebaren
Tappeluftveien 47, 9545 Langfjordbotn
Aktivitetstid:
En tirsdag i kvartalet har vi samling

Triangelheimen Leirsted

Leirsted
Leder: Rolf Dising
95923261
Aktivitetssted:
Ligger rett ved alpinbakken i Fagerlia i Meråker kommune
Fagerlia, 7530 Meråker
Aktivitetstid:

Triola

Barnekor
Leder: Lisabeth Kvalevaag Holm
97126877
Aktivitetssted:
Brumunddal kirke/kirkestue
Sjurstuvn.4C, 2380 Brumunddal
Aktivitetstid:
Øver hver mandag fra kl. 16.15– 17.00

Trøgstad KFUK-KFUM

Voksenforening
Leder:
Aktivitetstid:
1. fredag i måneden

Trøgstad Kfuk-Kfum Trial

Trial
Leder:
Aktivitetssted:
Kirkeskogen
Langsæterveien, 1860 Trøgstad
Aktivitetstid:
mandag og onsdag 18.00-21.00

Tromsø Ten Sing

Ten Sing
Leder: Cathrine Kjeldsberg
97483316
Aktivitetssted:
Ishavskatedralen i Tromsø (Tromsdalen kirke) tor. 18-20.30
Hans Nilsens vei 41., 9020 Tromsdalen
Aktivitetstid:
Hver Torsdag 18:00-20.30

TT: Klubben Gjøvik

Ungdomsklubb
Leder: Mari Landmark Løkken
Aktivitetssted:
Svoldersgate 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:

TT-klubben i Borge

Ungdomsklubb
Leder: Runar Godø
91100056
Aktivitetstid:

Tunheim Ten Sing

Ten Sing
Leder: Anders M Grimstad
40047365
Aktivitetssted:
Tunheim
Bakkaneveien 93, 3267 Larvik
Aktivitetstid:
Vi øver hver mandag kl 18:45 - 21:15

Tutti Frutti

Barnekor
Leder: Johanne Jeremiassen Stafsnes
45258677
Aktivitetstid:
Tirsdag 17.00-18.30

Tverlandet barnegospel

Barnekor
Leder: Linn-Marie Estensen
47457504
Aktivitetstid:

Tverlandet Ten Sing

Ten Sing
Leder: Linn-Marie Estensen
47457504
Aktivitetstid:
Torsdager 18.30-21.00

Tween musikkafé

Tween Sing
Leder: Anne Birgitte Bødtker Ruus
98242071
Aktivitetssted:
Rossabø kirke
Torvastadgt. 13, 5529 Haugesund
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag kl 18-19:30

Tweens Molde

Tweens Klubb
Leder: Evy Marie Tofte
93681781
Aktivitetssted:
Idrettsvegen 2
Idrettsvegen 2, 6413 Molde
Aktivitetstid:
18:30-20:30

Tweens-klubb

Tweens Klubb
Leder: Katri Sundvall-Falck
92297942
Aktivitetstid:
18-20.30 hver annet fredag, hele skoleåret

Tysværvåg Kr. Ungdomslubb

Ungdomsklubb
Leder: Agnar Austerheim
92295605
Aktivitetstid:
2 lørdager i mnd.

Ulriken KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Ann-Elin Dyrøy
98828195
Aktivitetssted:
Trosteveien 6, 5097 Bergen
Aktivitetstid:

Ulriken KFUK-KFUM Åpen barnehage

Åpen Barnehage
Leder: Jan Frode Sandvik
91884542
Aktivitetssted:
Landås kirke, menighetssalen
Kanonhaugen 25, 5096 Bergen
Aktivitetstid:
Mandager kl 09-18 (vi følger skoleruten)

Ulriken Ten Sing

Ten Sing
Leder: Mari Jakobsen
45012382
Aktivitetssted:
Landås kirke
Kanonhaugen 25, 5097 Bergen
Aktivitetstid:
Torsdager kl 19-21

Ulstein KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Jan Einar Roos
45413231
Aktivitetstid:

Ulstein Ten Sing

Ten Sing
Leder: Beate Mjøen Berg
91586197
Aktivitetssted:
Vi øver kvar onsdag på Fredheim
Sjøgt.59, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:
kl 19.30 - 21.30

Ulstein Tween Sing

Tween Sing
Leder: Ståle Helvig
48234201
Aktivitetssted:
Fredheim
sjøgata 1, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:
øving annenhver torsdag 18.00-19.30

Ulsteinvik Kfuk-Gruppe

KFUK-gruppe
Leder: Gunn-Randi Solstad
90555010
Aktivitetssted:
Osbergvn. 23, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:

Ung i Tanum

Ungdomsklubb
Leder: Solveig Ihle Thingnæs
40442190
Aktivitetssted:
Kvikkhytta
Tanumveien 53B, 1341 Slependen
Aktivitetstid:
En onsdag i måneden kl 17:00

Ungdomsklubben BLI

Ten Sing
Leder: Linda Kjeksrud
99618815
Aktivitetssted:
Strømsgodset menighetssenter
Grønland 101, 3045 Drammen
Aktivitetstid:
Onsdager kl.17.00-20.00

Ungdomsledere på Nøtterøy

Konfirmantarbeid
Leder:
Aktivitetstid:

UNI

Ten Sing
Leder: Marte Andersson
99032573
Aktivitetstid:

United Sisters

KFUK-gruppe
Leder: Turid Werrum
93030485
Aktivitetstid:

Utsikten Leirstad

Leirsted
Leder:
Aktivitetssted:
Ligger på Skare, i Seljestad i Odda kommune
Seljestad, 5763 Skare
Aktivitetstid:

Vågan Ten Sing

Ten Sing
Leder: Cathrine Bang
45209448
Aktivitetssted:
Menighetshuset i Kabelvåg
Villaveien 9, 8310 Kabelvåg
Aktivitetstid:
Vi har samlinger med ujevne mellomrom, se semesterplan og bli med oss!

Vågen Taekwondo Klubb

Idrettslag
Leder: Bjørg Rasmussen
93422393
Aktivitetssted:
Rothaugen skole, Blokkhaugen skole, Eidsvåg U. skole, Knarvik barneskole
Spondalen 22, 5121 Ulset
Aktivitetstid:

Valdres Folkehøgskole

Folkehøyskole
Leder:
Aktivitetstid:

Valdres Folkehøgskoles elevgruppe

Ungdomsklubb
Leder: Stian Ulberg
95819069
Aktivitetstid:

Vålerenga Barnegospel

Barnekor
Leder: Synnøve Sætre
45295098
Aktivitetssted:
Vålerenga kirke
Hjaltlandsgata 1, 0658 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18:00 - 18:45

Vålerenga Tween Sing

Tween Sing
Leder: Synnøve Sætre
45295098
Aktivitetssted:
Menighetssalen i Vålerenga kirke
Hjaltlandsgata 1, 0658 Oslo
Aktivitetstid:
Onsdager kl. 19-20.

Valldal Trialklubb

Trial
Leder: Marit Øvrevoll
90022552
Aktivitetssted:
Hoel trialbane. Onsdagar 18 - 20 og søndagar 14- 16
Hoel, 6210 Valldal
Aktivitetstid:

Vardåsen Breakdans

Barneklubb
Leder: Jorunn Bottolfs
99036432
Aktivitetssted:
Vardåsen kirke
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 1700 - 1900. Breaken starter 1730

Vardåsen Knøttesang

Barneklubb
Leder: Jorunn Bottolfs
99036432
Aktivitetssted:
Vardåsen kirke, Vardefaret 40, 1388 Borgen
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 1730 - 1830

Vardåsen tweens

Tweens Klubb
Leder: Jorunn Bottolfs
99036432
Aktivitetssted:
Vardåsen kirke
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:
Etter avtalt tidspunkt

Varden Kfuk-Kfum

Hovedforening - Forening
Leder: Reidar Høyland
92265512
Aktivitetssted:
Rolvsnesvegen 122, 5420  Rubbestadneset
Aktivitetstid:

Varden Triangelklubb

Barneklubb
Leder: Reidar Høyland
92265512
Aktivitetssted:
Mellometasjen i Rubbestadnes bedehus
Bedehusvegen 14, 5420 Rubbestadneset
Aktivitetstid:
Hver andre torsdag kl 18.00-19.30

Varden Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Karsten Alvsvåg
98604590
Aktivitetssted:
Ramsbakkane 13, 5420 Rubbestadneset
Aktivitetstid:

Veggli Konfirmant gruppe

Konfirmantarbeid
Leder: Audun Opland
45616532
Aktivitetstid:
Onsdager er plan

Vestfossen tweensklubb

Barneklubb
Leder: Linn Margrethe Sollie Hardang
48000981
Aktivitetssted:
Vestfossen kirke
Skolegata 5, 3320 Vestfossen
Aktivitetstid:
onsdager kl 17.30-19.30

Vevring Barnekor

Barnekor
Leder: Imke Schüren
47013972
Aktivitetssted:
Kyrkjestova i Vevring kyrkje
Smievegen 3, 6900 Florø
Aktivitetstid:

Vier leirsted

Leirsted
Leder:
Aktivitetssted:
Ligger i Vier ved Høgsfjorden/Hommersåk i Sandnes kommune
Vierveien 355, 4311 Hommersåk
Aktivitetstid:

Vigdarheim Leirsted

Leirsted
Leder: Sigrid Solstrand
45076701
Aktivitetssted:
Ligger i Sveio kommune
Lindøyvegen 266, 5550 Sveio
Aktivitetstid:

Voksen Ten Sing 'Joysing'

Ungdomsklubb
Leder: Magnus Åbyholm-Brodal
90368225
Aktivitetssted:
Voksen Menighet, Jarbakken 7, 0767 Oslo
Aktivitetstid:

Voksengruppa Leirstedet Skotnes

Voksenforening
Leder: Hans-Petter Dahl
97167683
Aktivitetstid:

Volda KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Svein Berg-Rusten
91868329
Aktivitetssted:
Uppheim
Gymnasvegen 6, 6102 Volda
Aktivitetstid:

Volda Og Ørsta Trialklubb

Trial
Leder: Hans Henrik Bjørlo
40031285
Aktivitetstid:

Vonheim Open Barnehage

Åpen Barnehage - (B)
Leder:
Aktivitetssted:
Vonheim, Voss KFUK-KFUM
Hestabakkvegen 1, 5700 Voss
Aktivitetstid:
Måndager i skuleåret frå 09.00-15.00

Voss KFUK-KFUM

Hovedforening - Forening
Leder:
Aktivitetssted:
Vonheim
Hestabakkvegen 1, 5700 Voss
Aktivitetstid:
Kom gjerne innom Vonheim! Vil du vere sikker på å møte folk gjer du lurt i å ringe på førehand.

Voss Tween Sing

Tween Sing
Leder: Ingrid Heimstad Tønnessen
48031200
Aktivitetssted:
Vonheim
Hestabakkvegen 1, 5700 Voss
Aktivitetstid:
Annakvar onsdag. Ope hus med mat frå 13.30, øving frå 15-16.30

vot Klubb Underground

Ungdomsklubb
Leder: Mari Løchen
92428243
Aktivitetssted:
Håkonsgate 51A, 3258 Larvik
Aktivitetstid:

VOT Kula og Myggen Familieklubb

Familiearbeid
Leder: Mari Løchen
92428243
Aktivitetssted:
KUF-huset i Dr.Holmsvei 47 - Larvik
Skogvn 30, 3257 Larvik
Aktivitetstid:

VOT Tria-Tweens

Tweens Klubb
Leder: Mari Løchen
92428243
Aktivitetssted:
Skogvn 30, 3257 Larvik
Aktivitetstid:

Witness!!

Barnekor
Leder: Siv Elin Hetland Hjelmaas
97130394
Aktivitetssted:
Karmel Menighetshus, 4262 Avaldsnes
Kong Augvalds veg, 4262 Avaldsnes
Aktivitetstid:
Hver tirsdag 18.00 - 19.30

Xl-Klubben

Barneklubb
Leder: Berit Vasdal
99507866
Aktivitetssted:
Kurlandkirken
Jutulveien 10, 1709 Sarpsborg
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl 18 - 20

XXL

Tweens Klubb
Leder: Berit Vasdal
99507866
Aktivitetssted:
Kurlandkirken
Jutulveien 10, 1709 Sarpsborg
Aktivitetstid:
Annenhver mandag kl 18 - 20

Y-fi

Ungdomsklubb
Leder: Ida Lorentze Vik
98816112
Aktivitetstid:
Fredager 19-22

YN Ten-Sing

Ten Sing
Leder: Dan Ramstad
90157520
Aktivitetssted:
RØRVIK
Torvskjåsvingen 49, 7900 Rørvik
Aktivitetstid:
Tirsdager

Ynglingeforeningens Musikkorps

Idrettslag
Leder: Olav Grytnes
41178346
Aktivitetstid:

Ynglingen Familie

Familiearbeid
Leder: Helge Torgersen
93037630
Aktivitetstid:
Program blir lagt ut på nettsidene våre. www.ynglingen.no

Ynglingen Super

Tweens Klubb
Leder: Margot Tangen
90941717
Aktivitetssted:
Ynglingen, Stavanger
Ytre Eiganesvei 21, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:
Arrangementer blir annonsert på www.ynglingen og/eller i dagspressen

Ynglingen Superbarn

Barneklubb
Leder: Ida Lorentze Vik
98816112
Aktivitetssted:
KFUK-KFUM Stavanger Ynglingen
Ytre Eiganesvei 21, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:

Ynglingen Superungdom

Ungdomsklubb
Leder: Margot Tangen
90941717
Aktivitetssted:
Stavanger KFUK-KFUM Ynglingen
Ytre Eiganesvei 21, 4022 Stavanger
Aktivitetstid:

Ytre Gurskøen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Silje Oksavik
41511416
Aktivitetssted:
Larsnes Kyrkje
Larsnes, 6084 Larsnes
Aktivitetstid:
Annankvar fredag 18.45-20.45

Ytrebygda Ten Sing

Ten Sing
Leder: Christian Svabø
93493566
Aktivitetssted:
Ytrebygda kirke
Skagevegen 7, 5258 Blomsterdalen
Aktivitetstid:
Hver mandag fra klokken 18.00-21.00