Team 24For de som ikke vet det..ja vi har et uoffisielt Team på TSN 06/07. Jeg snakker selvfølgelig om Team 24/Team Jack/Team Bauer/Team Antiterrorist osv?
Tekst: Siri
|
|
Hvor lenge er det til middag?
-45 minutter
24!!!!!!
|
|
|
Oh shit? Det er seff Hanne, Erik og Siri som løper gjennom gangene for å rekke 45 intense, halsbrekkende og vågale minutter med 24. (Og til de som fortsatt lever i troen om at serien varer i 24 timer er det bare å beklage, episodene varer faktisk skuffende nok i kun 45 min.)
For det er ikke akkurat i samme tempo som forelesningene i liturgikk og formidling at 24 titting foregår seg. Her er det mer fart på sakene enn som så. Har man 45 minutter skal man bruke dem. Og hva er vel bedre disposisjon av sin egen tid enn total harmoni med Jack Bauer og pistolføringen hans? Jo? sikling over Mr. Bauers mannlige bevegelser og høye svettefaktor. Og her snakker jeg faktisk for oss alle tre.
Det er ikke til å stikke under en stol, og absolutt ikke å legge lokk over at det er flere enn jentene i Team 24 som lyser i øynene av begeistring over Jacks overfeiing av terrorister.
Ja vi har faktisk selv rukket å feie oss over en rekke av dem selv, da vi i løpet av disse tre ukene på Silkeborg har rukket å komme langt inn i tredje sesong av den ultimate Serien.
|
|
|
|
|
|