FINN DIN GRUPPE/HOVEDFORENING

Her er en oversikt over KFUK-KFUMs grupper og hovedforeninger. Bruke filtreringsfunksjonen for å finne frem til din gruppe/hovedforening.

Alna ledertrening

Ungdomsklubb
Leder: Marianne Gullhaugen
97651743
Aktivitetssted:
Ellingsrud kirke
Dragonstien 18, 1062 Oslo
Aktivitetstid:
1 tirsdag i måneden

Alna Ten Sing

Ten Sing
Leder: Einar Østerhagen
99456619
Aktivitetssted:
Ellingsrud kirke, Ellingsrud og Furuset sokn
Dragonstien 18, 1062 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager kl.18.00 - 21.00

Ås Kr. Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Janne Birgitte Ueland
94815404
Aktivitetssted:
Ås arbeidskirke
Drottveien 41, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver fredag, 19-22

Asker kirke konfirmant

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder:
Aktivitetssted:
Ånnerudskogen 89
1384,  
Aktivitetstid:

Asker lederlappen

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Kirkelia 3, 1384 Asker
Aktivitetstid:

Asker Ten Sing

Ten Sing
Leder: Bodil Kvangarsnes
91799891
Aktivitetssted:
Askertun
Kirkelia, 1371 Asker
Aktivitetstid:
Vi øver hver mandag fra 17.30 - 19.00.

Avertimento Tween Sing

Tween Sing
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Høvik Menighetshus
Sandviksveien 11, 1363 Høvik
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl. 16.00

Bagos

Barnekor
Leder: Margit Raustøl
98222969
Aktivitetssted:
Sofiemyr kirke
Holbergsvei 45, 1412 Sofiemyr
Aktivitetstid:
Annenhver mandag Kl 17.45 -18.45.

Baluba Barnekor

Barnekor
Leder: Ingvild Storvoll
90555925
Aktivitetstid:
Onsdager, 17:45 – 18:30

Bekkelaget Barnegospel

Barnekor
Leder:
Aktivitetssted:
Bekkelaget menighetshus
Sandstuveien 15, 1178 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag. Knøttekoret 18-1845, Barnegospel 18-19. Kirkemiddag fra kl 17 2 ganger pr mnd.

Bekkelaget/Ormøy Menighets Barnekor

Barnekor
Leder: Bjørn Helge Gammelsæter
97152136
Aktivitetssted:
Ormøy kirke
Ormøybakken 4, 0198 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 17.30-18.30 og 18.30-19.30

BeTween

Tween Sing
Leder: jenny Mueni Ndunda
46222562
Aktivitetstid:
19-20.30

Blindern KFUK-KFUM

Unge Voksne Klubb
Leder: Karen Elise Teigum
41418128
Aktivitetstid:

Bøler barnegospel

Barnekor
Leder: Maria Saxegaard
47347462
Aktivitetssted:
Bøler kirke
General Ruges vei 51, 0691 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 17.30-18.30. Hverdagsmiddag kl 16.45 hver "stortorsdag" (oddetallsuker).

Communication for Change

Ettåringsarbeid
Leder: Hanne Kervel Fjørtoft
98050080
Aktivitetssted:
Sør- Afrika, Bangladesh, Madagaskar, Tanzania og Ulsteinvik
Varleitevegen 7, 6065 Ulsteinvik
Aktivitetstid:
August - Juni

D41 Ås

Ten Sing
Leder: Gunder Skiaker
99323551
Aktivitetssted:
Ås Arbeidskirke
Drottveien 41 , 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver fredag kl 18.30 - 21.00

Drøbak og Frogn Barnegospel

Barnekor
Leder: Svanhild Johanne Moen Refvik
95078559
Aktivitetssted:
Smia flerbrukshus
Dyrløkkebakken 1, 1448 Drøbak
Aktivitetstid:
Hver torsdag 1700-17.45

FamilieSporty Oslo

Familiearbeid
Leder: Thea Solstad
48230659
Aktivitetstid:

Familietirsdag i Skøyen kirke

Familiearbeid
Leder: Asbjørn Håkonseth
48865942
Aktivitetssted:
Skøyen kirke
Skøyenveien 43, 0375 Oslo
Aktivitetstid:
Annen hver tirsdag 16.30 til 18.00

Fetsund Kfuk-Kfum

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Kringen
Kringenveien 1, 1900 Fetsund
Aktivitetstid:
Kringen åpen barnehage . tirsd,onsdag og torsdag 0900-1400

Firefemklubben

Barneklubb
Leder: Jorunn Bottolfs
99036432
Aktivitetssted:
Vardåsen kirke
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 1730 - 1830

Follo KFUK

KFUK-gruppe
Leder: Solveig E. Nielsen
48068510
Aktivitetssted:
Ås + Facebook
Furuveien 29 a, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Møter dann og vann - spesialfokus på Sør-Sudan

Forandringshuset Grønland

Forandringshus
Leder:
Aktivitetssted:
Forandringshuset Grønland
Grønlandsleiret 41, 0190 Oslo
Aktivitetstid:

Fornebulandet barnegospel

Barnekor
Leder: Torkel Djønne
40606760
Aktivitetssted:
Snarøya Kirke
Snarøyveien 126, 1367 Snarøya
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl. 18-19

Fornebulandet ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Irene Ryen Flermoen
47872142
Aktivitetssted:
Underetasjen i Snarøya kirke
Snarøyveien 126, 1367 Snarøya
Aktivitetstid:
Hver mandag kl. 17:00-22:00

Fredagskveldene i Holmen

Ungdomsklubb
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

fredagsPOWER

Tweens Klubb
Leder: Johan Hake
98060848
Aktivitetssted:
Holmlia kirke
Ravnåsveien 28, 1254 Oslo
Aktivitetstid:
Noen fredager i måneden kl. 18.30-21.00.

FreeDags

Tweens Klubb
Leder: Stig Muren
97094110
Aktivitetssted:
Ungdomsrommet i kjelleren, Manglerud Kirke
Byggveien 10, 0680 Oslo
Aktivitetstid:
Ca en fredag i måneden fra 19.00 - 21.30, se semesterplan

Friluft 2250

Unge Voksne Klubb
Leder: Håvard Skjerdal
97788173
Aktivitetstid:
Utendørs, prosjektbasert

FULK (Fornebulandet-ungdomsklubb leder-kurs)

Ungdomsklubb
Leder: Torkel Djønne
40606760
Aktivitetstid:
en torsdager i månden fra 19-21

Funky Friday

Ten Sing
Leder: Annlaug Knapskog
90100949
Aktivitetssted:
Kløfta menighetssenter
Børserudveien 2, 2040 Kløfta
Aktivitetstid:
Fredag kl. 14.30-17.00

Glamigos

Barnekor
Leder: Ida Burud Nilsen
95465006
Aktivitetssted:
Lommedalen kirke
Lommedalsveien 221, 1350 Lommedalen
Aktivitetstid:
Onsdager kl 17:30-18:30

Grorud Menighet (Ledertreningsgruppa)

Ungdomsklubb
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetstid:
Helgeturer, leire, og månedlige samlinger

HåPe - Sjibbolet og Tempel

Ten Sing
Leder: Eivind Hildre Spilling
40045443
Aktivitetssted:
Hauketo Prinsdal kirke
Lerdalsfaret 7, 1263 Oslo
Aktivitetstid:
Vi samles hver torsdag i skoleåret kl. 18-21.

Hasle Ten Sing

Ten Sing
Leder: Bente Engen Andersen
95913681
Aktivitetssted:
Hasle kirke
Eindrides vei 9, 0575 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag fra klokka 19:00-21:00

Hasle Tween Sing

Tween Sing
Leder: Stine Muri
90787980
Aktivitetssted:
Hasle kirke
Eindrides 9, 0575 Oslo
Aktivitetstid:
17:15-18:30

Haslum barneklubb

Barneklubb
Leder: Mari Haug Thorsen
98267837
Aktivitetstid:
17:00-18:30

Haslum Ten Sing (HoTS)

Ten Sing
Leder: Kjersti Jåvold Landmark
98467356
Aktivitetssted:
Haslum menighetshus
Gamle Ringeriksvei 86, 1356 Bekkestua
Aktivitetstid:
Tirsdager kl.18.30 - 21:00

Haslum Tweens-klubb

Tweens Klubb
Leder: Janne Golimo
95222313
Aktivitetssted:
Haslum menighetshus
Gamle Ringeriksvei 86, 1356 Bekkestua
Aktivitetstid:
En fredag hver måned, kl. 18.00-20.30

Heggetroll Barnegospel

Barnekor
Leder: Marianne Solheim
95284767
Aktivitetssted:
Heggedal kirke
Heggedalsbakken 8, 1389 Heggedal
Aktivitetstid:
Hver torsdag 17.30-18.15

His Angels

Tween Sing
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

Hobakluzz

Barnekor
Leder: Hans Olav S. Baden
99630268
Aktivitetssted:
Holmlia kirke
Ravnåsveien 28, 1254 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager i Holmlia Kirke. HoBaGRØNN, GUL og MIX kl 1730-1830. HoBaMAX 1715-1830.

Holmen Kfuk-Gruppe

KFUK-gruppe
Leder: Randi Bølset
92081277
Aktivitetssted:
Høgdavn. 2, 1397 Nesøya
Aktivitetstid:

Holmen medarbeiderteam

Ungdomsklubb
Leder: Maria Krogtoft Liholt
90732654
Aktivitetssted:
Holmen Kirke
Nesbruveien 55, 1390 Vollen
Aktivitetstid:

Holmen Ten Sing Crossing

Ten Sing
Leder:
Aktivitetssted:
Ungomssalen i Holmen Kirke
Nesbruveien 55, 1396 Billingstad
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl. 1730 til kl. 2100

Holmentroll Barnegospel (ny)

Barnekor
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetssted:
Ungdomssalen i Holmen kirke/ Kirkerommet
Nesbruveien 55, 1396 Billingstad
Aktivitetstid:

Holmlia Tween Sing

Tween Sing
Leder: Hans Olav S. Baden
99630268
Aktivitetstid:
Tirsdager 18:30-19:45

Hoppetitten Barnegospel

Barnekor
Leder: Kjersti Thoen
97515755
Aktivitetssted:
Helgerud kirke
Sogneprest Munthe-Kaas vei 1, 1346 Gjettum
Aktivitetstid:
17.30 -18.45.

Høvik Superkids

Barnekor
Leder: Viktoria Fossheim Solum
90276924
Aktivitetssted:
Høvik kirke
Sandviksveien 11, 1363 Høvik
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl.17.30 - 18.30.

Høvik Ten Sing Avertimento

Ten Sing
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Menighetshuset
Sandviksveien 11, 1363 Høvik
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra 18:00 til 22:00

Høvik ungdomssenter

Ungdomsklubb
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Sandviksveien 11, 1302 Sandvika
Aktivitetstid:
Torsdager 18.00-22.00

HP Kluzz

Familiearbeid
Leder: Karianne Stokke Gjerstad
41476403
Aktivitetssted:
Hauketo og Prinsdal kirke
Lerdalsfaret 7, 1263 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 17.00 - 18.30

Iladalen innebandy

Sporty Tweens
Leder: Anders K. Nordvik
95876429
Aktivitetssted:
Ila kirke
Søren Jaabæksgate 5, 0460  Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag fra kl. 18.00 til 19.30

Jar Konfirmanter/ KOMA (ledere)

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder: Terese Huuse Haraldstad
92889126
Aktivitetstid:
2019

Jatsi og KOMA

Ten Sing
Leder: Simon Molvær Grimstad
97670897
Aktivitetssted:
Menighetshuset/Jar kirke
Wedel Jarlsbergsv 20, 1358 Jar
Aktivitetstid:
Hver torsdag fra kl 18-21

Jumping Chaos Helgerud Tween Sing

Tween Sing
Leder: Turid Skarbø
98812056
Aktivitetssted:
Helgerud Kirke
Sokneprest Munthe-Kaas vei 1, 1346 Gjettum
Aktivitetstid:
Tirsdager 1730 til 1900

Kaos Ten Sing

Ten Sing
Leder: Martine Semb
93829963
Aktivitetssted:
Helgerud kirke
Sokneprest Munthe-Kaas vei 1, 1346 Gjettum
Aktivitetstid:
Kaos Ten Sing møtes hver mandag kl 19.00 i Helgerud kirke. Kl. 18.00 er det felles middag

KFUK-KFUM Kulturskole Bærum

KFUK-KFUM Kulturskole
Leder: Hans Olav S. Baden
99630268
Aktivitetssted:
KFUK-KFUM-huset på Blommenholm
Stasjonsveien 13, 1365 Blommenholm
Aktivitetstid:

KFUK-KFUM Kulturskole Oslo

KFUK-KFUM Kulturskole
Leder: Hans Olav S. Baden
99630268
Aktivitetstid:

KFUM Rønningen Sportsklubb

Idrettslag
Leder:
Aktivitetssted:
Rønningen Folkehøgskole
Myrerskogveien 54, 0495 Oslo
Aktivitetstid:
Mandager 2100-2230

KFUM-Kameratene Oslo

Idrettslag
Leder: Thor Erik Stenberg
93879470
Aktivitetssted:
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

KFUM-Kameratene Oslo Fotball

Idrettslag
Leder: Thor Erik Stenberg
93879470
Aktivitetssted:
KFUM-Arena
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

Kluzz

Familiearbeid
Leder: Terese Huuse Haraldstad
92889126
Aktivitetssted:
jar kirke og menigehtssal
WEDELJARLSBERGSVEI 20, 1358 Jar
Aktivitetstid:
ANNEHVER TORSDAG 17.00 TIL 18.30

Knøttene

Barnekor
Leder: Bodil Kvangarsnes
91799891
Aktivitetssted:
Askertun
Kirkelia 3 , 1383 Asker
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 17:30-18:30

Konfirmantene i Alna

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder: Marianne Gullhaugen
97651743
Aktivitetssted:
Ellingsrud, Furuset, Østre Aker og Haugerud kirker
Haugerudsentret 47, 0673 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag

Konfirmantgruppa Rødtvet, Romsås og Grorud kirker

Konfirmantarbeid
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetssted:
Konfirmantgruppa Rødtvet, Romsås og Grorud kirker
Martin Strandlis vei 9, 0956 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdag, onsdag og torsdag kveld

Konfirmantgruppe Røa

Konfirmantarbeid
Leder: Espen Hjortland Valsø
97740953
Aktivitetssted:
Røa kirke
Nordengveien 7b, 0755 Oslo
Aktivitetstid:

KorMajor - Majorstuen Unge Voksne-kor

Unge Voksne Kor
Leder: Linnea Arntzen Sviland
90539015
Aktivitetssted:
Iladalen kirke
Søren Jaabæks gate 5, 0460 Oslo
Aktivitetstid:
mandager fra 18.30-21.00

Kormiljøet i Rødtvet Kirke

Barnekor
Leder:
Aktivitetssted:
Rødtvet kirke
Martin Strandlies vei 9, 0956 Oslo
Aktivitetstid:
Mandager 18-19

Kroer Triangelklubb

Barneklubb
Leder: Berit Karoline Baardsen Martinsen
90531140
Aktivitetssted:
Kroer samfunnshus
Vollholen, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver andre torsdag fra klokken 18.00 til 20.00

LEAD nettverk

Enheter tilknyttet Forandringshus
Leder: Ingvild Storvoll
90555925
Aktivitetssted:
Forandringshuset Norge
Grønlandsleiret 41, 0190 Oslo
Aktivitetstid:
Det er samlinger 2-3 ganger i året

Lederkurs SVURR

Ungdomsklubb
Leder: Katrine Intelhus Lind-Solstad
90795225
Aktivitetssted:
Vestre Aker prosti
Ullevålsveien 117b, 0359 Oslo
Aktivitetstid:

Lilleborg Barnesang

Barnekor
Leder: Hanne Gebhardt Kleveland
41695557
Aktivitetssted:
Lilleborg Kirke
Oskar Braatens gate 35, 0474 Oslo
Aktivitetstid:

Lilleputt

Barneklubb
Leder: Marianne Gullhaugen
97651743
Aktivitetstid:
Annenhver mandag

Lillestrøm KFUK-KFUM

Voksenforening
Leder: Wiggo Berggren
92028323
Aktivitetssted:
Vi holder til i 2. etasje
Skedsmogata 16, 2004 Lillestrøm
Aktivitetstid:
Tirsdager, kl 18.00

Løkka Barnekor

Barnekor
Leder: Petter Bergundhaugen
99167332
Aktivitetssted:
Sofienberg menighetshus
Helgesens gate 64, 0558 Oslo
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 17.30-19.00

Løkka Ten Sing

Ten Sing
Leder: Christine Josephine Andreassen
47254996
Aktivitetssted:
Oskar Braatensgt 35, 0474 Oslo
Aktivitetstid:
Hver tirsdag 19-21

Løkka Tween Sing

Tween Sing
Leder: Eirik Walmann Byrknes
95914750
Aktivitetssted:
Paulus kikre
Thorvald Meyers Gate 31,  
Aktivitetstid:
Tirsdag kl. 17.30-19.00

Lommedalen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Jonas Dalbakken
98815812
Aktivitetssted:
Lommedalen Kirke
Lommedalsveien 221, 1350 Lommedalen
Aktivitetstid:
Hver fredag utenom skoleferier fra 18.30 til 22.00

Lommedalen TweenStars

Tween Sing
Leder: Ida Burud Nilsen
95465006
Aktivitetssted:
Lommedalen kirke
Lommedalsveien 221, 1353 Bærums verk
Aktivitetstid:
Onsdager kl 19:00-20:30

Lunde leirsted

Leirsted
Leder: Terje Andersen
92228013
Aktivitetssted:
Ligger mellom Son og Hvitsten ved Oslofjorden, i Vestby kommune
Lundeveien 15, 1555 Son
Aktivitetstid:

Lysern Klubb

Ungdomsklubb
Leder: Petter Hanseid
97527674
Aktivitetssted:
Lysern leirsted
Vestre Brevigveien 105, 1914 Ytre enebakk
Aktivitetstid:

Lysern Leirsted

Leirsted
Leder:
Aktivitetssted:
Ligger ved Lysern innsjø i Ytre Enebakk, Enebakk kommune
Vestre Brevigveien 105, 1914 Ytre enebakk
Aktivitetstid:

Manglerud Triangelklubb

Barnekor
Leder: Vidar Lund
90949622
Aktivitetssted:
Manglerud kirke
Byggveien 10, 0680 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag

MF BRIK

Unge Voksne Klubb
Leder: Runar Larsen
93875431
Aktivitetssted:
Det teologiske menighetsfakultet
Gydas vei 4, 0363 Oslo
Aktivitetstid:

MiLK Fagerborg

Ungdomsklubb
Leder: Eirik Eng Hauge
48294379
Aktivitetssted:
Fagerborg Menighetshus
Rosenborggata 3, 0356 Oslo
Aktivitetstid:

MILK Nesodden

Ungdomsklubb
Leder: Jarl Eidjord
93286856
Aktivitetstid:
8 onsdager

Milk-kurs Røyken

Ungdomsklubb
Leder: Angelica Flores
40448755
Aktivitetssted:
Røyen menighetshus
Kjekstadveien 2, 3440 Røyken
Aktivitetstid:
Fredag ettermiddag/kveld

MiniVox

Barnekor
Leder: Kjersti Næss Torstensen
48029555
Aktivitetssted:
Voksen kirke
Jarbakken 7, 0767 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl.17:30 - 18:15

Nesodden konfirmant 2019

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder: Jarl Eidjord
93286856
Aktivitetssted:
Skoklefall og Gjøfjell menighetshus
Kapellveien 3, 1450 Nesoddtangen
Aktivitetstid:
Tirsdager og onsdager

NMUF - Nordstrand menighets ungdomsfellesskap

Ungdomsklubb
Leder: Knut-Helge Fjeldstad
41455546
Aktivitetssted:
Nordstrand kirke
Ekebergveien 238, 1166 Oslo
Aktivitetstid:

Nordberg Ten Sing

Ten Sing
Leder: Karen Elise Teigum
41418128
Aktivitetssted:
Kjelleren i Nordberg kirke
Kringsjågrenda 1, 0861 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag 19-21

Nordby KidSing

Barnekor
Leder: Julie Lillehaug Kaasa
92227775
Aktivitetstid:
onsdager fra 17:30 – 18:15

Nordstrand Tensing

Ten Sing
Leder: Marit Evertsen Grimstad
92281140
Aktivitetstid:
Onsdager (ca. en gang i måneden)

Opus

Ten Sing
Leder: Anne Elisabeth Lønningen
91861558
Aktivitetssted:
Sofiemyr kirke
Holbergs vei 45, 1412 Sofiemyr
Aktivitetstid:
Torsdager kl. 18:30-21

Oslo KFUK

Unge Voksne Klubb
Leder: Mari Noodt
95267456
Aktivitetstid:
Varierende

Oslo KFUM

Hovedforening - Forening
Leder: Thor Erik Stenberg
93879470
Aktivitetssted:
Ekebergveien 109, 1178 Oslo
Aktivitetstid:

Oslo Kfum 'Sentrumsgruppa'

Voksenforening
Leder:
Aktivitetssted:
Kantinen i Mediehuset Mentor Medier
Grubbegata 6, 0179 Oslo
Aktivitetstid:
Første lørdag i måneden kl.19.30. Kaffe fra kl.19

Oslo KFUMs Sjøkorps

Ungdomsklubb
Leder: Marius Ilstad
92269717
Aktivitetssted:
Skur 29
Akerhusstranda 5, 0150 Oslo
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl 1800-2000

Østenstad Ten Sing Pappas Barn

Ten Sing
Leder: Andreas Falch Pettersen
99314025
Aktivitetssted:
Østenstad Kirke
Gudolf Blakstadsvei 40, 1392 Vettre
Aktivitetstid:
Pappas barn møtes hver torsdag kl. 18.30-21.30.

Østerås familiekor

Familiearbeid
Leder: Karsten Marshall Elseth Rieck
90170284
Aktivitetssted:
Østerås menighetshus
Benedikts Vei 1b, 1362 Hosle
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 17-19

Østerås Ten Sing Good News

Ten Sing
Leder: Vetle Styve Sæbø
99593831
Aktivitetssted:
Østerås kirke
Ovenbakken 10, 1361 Østerås
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra 18.30-21.30.

Østerås Tween Sing Good News

Tween Sing
Leder: Vetle Styve Sæbø
99593831
Aktivitetssted:
Østerås kirke
Ovenbakken 10, 1361 Østerås
Aktivitetstid:
Tirsdag 16:15

Palestine Network Norway

Unge Voksne Klubb
Leder: Håvard Skjerdal
97788173
Aktivitetssted:
KFUK-KFUMs kontor Oslo sentrum
Grubbegata 4, 0179 Oslo
Aktivitetstid:

Pluss ungdomsmiljø

Ungdomsklubb
Leder: Fredrik Røste Haugen
99035125
Aktivitetssted:
Rotnes Kirke
Borghild rudsvei 3, 1482 Nittedal
Aktivitetstid:
Fredager 19.00 til 23.00

Ris Familiekor

Barnekor
Leder: Signe Otervik
94850290
Aktivitetssted:
Ris Menighetshus
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Kl. 17.30 - 18.00

Ris Inbetween-kor

Barnekor
Leder: Vibeke Kolstø Andersen
95733064
Aktivitetssted:
Ris kirke
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 1800-1900

Ris TweenSing

Tween Sing
Leder: Eva Seierstad
48182297
Aktivitetssted:
Ris menighetshus
Risbakken 1, 0470 Oslo
Aktivitetstid:
18.00 - 19.30

RISK

Ungdomsklubb
Leder: Geir André Nagvik
93672986
Aktivitetssted:
Kjelleren i menighetshuset
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag 19:00-21:30

Romsås Barnegospel, Romsing

Barnekor
Leder: Tove Lindegård
90533332
Aktivitetssted:
Romsås kirke
Sverre Iversensvei 76, 0972 Oslo
Aktivitetstid:
Onsdager kl 18.00-19.15

Serafene

Ten Sing
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetstid:

Ski Sporty

SportY Ungdom
Leder: Kristian Møller Krystad
41268419
Aktivitetssted:
Ski ungdomsskole og Ski Nye kirke
Skoleveien 3, 1400 Ski
Aktivitetstid:

Ski Ten Sing

Ten Sing
Leder: Kamilla Rød Slettene
94881320
Aktivitetssted:
Ski nye kirke
Birkelunden 4, 1400 Ski
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl.18.00-20.30

Ski Tweensklubb

Tweens Klubb
Leder: Kamilla Rød Slettene
94881320
Aktivitetssted:
Ski Nye kirke
Birkelunden 4, 1400 Ski
Aktivitetstid:
Annenhver torsdag 17.30-19.30

Skøyen Konfirmanter

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder: Haakon Jordbakke
91009293
Aktivitetstid:

Skøyen Ten Sing

Ten Sing
Leder: Haakon Jordbakke
91009293
Aktivitetssted:
Skøyen kirke
Skøyenvn. 43, 0375 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag kl 18.00-20.30

Slush Tweensklubb

Tweens Klubb
Leder: Eva Seierstad
48182297
Aktivitetstid:

Småtroll

Barnekor
Leder: Siw Christine Bodahl-Pilegård
94169161
Aktivitetssted:
Kirkeloftet Holmen menighet
Nesbruveien 55A, 1396 Billingstad
Aktivitetstid:
17.30-18.00

Socialising (Grorud menighet)

Ten Sing
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetssted:
Rødtvet kirke
Martin Strandlis vei 9, 0956 Oslo
Aktivitetstid:
Torsdager, 18:30-21:00

SportY Oslo

Unge Voksne Sporty
Leder: Bjørg Vårli Håland
99382174
Aktivitetssted:
Rønningen Folkehøgskole
Myrerskogveien 54, 0495 Oslo
Aktivitetstid:
Onsdager 21-22

Strandheim Leirsted

Leirsted
Leder: Marianna Xiros Villard
93212496
Aktivitetssted:
Ligger på Nærsnes i Røyken kommune, Hurumlandet
Nærsnestangen 48, 3478 Nærsnes
Aktivitetstid:

Team Heggedal

Ungdomsklubb
Leder: Marianne Solheim
95284767
Aktivitetssted:
Heggedal Kirke
Heggedalsbakken 8, 1389 Heggedal
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra kl. 18:30 - 21:00

Tempo Tween Sing

Tween Sing
Leder:
Aktivitetssted:
Asker kirke, i Hula i kjelleren på Askertun
kirkelia 3, 1384 Asker
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18-19.30

Ten Sing Norway

Unge Voksne Kor
Leder: Helene Berge
41448494
Aktivitetssted:
Rønningen Folkehøyskole
Myrerskogveien 54, 0495 Oslo
Aktivitetstid:

Tonsen Sportykonfirmant

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder: Helga Marie Abrahamsen
48866951
Aktivitetssted:
Tonsen kirke
Traverveien 16, 0588 Oslo
Aktivitetstid:
Torsdager, kl. 16-18

Tonsen Superonsdag

Familiearbeid
Leder: Tone Siv Keiserås Kronberg
90952883
Aktivitetssted:
Tonsen Kirke
Traverveien 16, 0588 Oslo
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag fra kl 17:00-18:30, Superkidz har øvelse hver onsdag fra 17:30-18:30

Tonsen Ten Sing TonSing

Ten Sing
Leder: Ingeborg Seim Grøvlen
91145069
Aktivitetssted:
Tonsen kirke
Traverveien 16, 0588 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag 18:30 - 21:00

Tonsen Tween Sing

Tween Sing
Leder: Marthe Haaland Wang
46662510
Aktivitetstid:
Hver onsdag 1830-2015

Tweensklubben i Skøyen kirke

Tweens Klubb
Leder: Asbjørn Håkonseth
48865942
Aktivitetssted:
Skøyen kirke
Skøyenveien 43, 0375 Oslo
Aktivitetstid:
Siste mandag i måneden, kl. 18-20

Ung i Tanum

Ungdomsklubb
Leder: Fredrik Midttømme
40442190
Aktivitetssted:
Tanum kirkesenter
Tanumveien 133, 1341 Slependen
Aktivitetstid:
Annenhver fredag kl 18:00

Ung i Vardåsen

Ungdomsklubb
Leder: Olaf Huuse Haraldstad
99553233
Aktivitetssted:
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:

Ung Nesodden

Enhet-Konfirmant kampanje
Leder: Jarl Eidjord
93286856
Aktivitetssted:
Skoklefall menighetshus
Kapellveien 3, 1450 Nesoddtangen
Aktivitetstid:

Ungdom i Bryn

Ten Sing
Leder: Solveig Gjesdal
98267818
Aktivitetssted:
Bryn menighetshus
Kirkegårdsveien 7, 1348 Rykkinn
Aktivitetstid:
Annenhver tirsdag 1700-1900

Vålerenga Barnegospel

Barnekor
Leder: Synnøve Sætre
45295098
Aktivitetssted:
Vålerenga kirke
Hjaltlandsgata 1, 0658 Oslo
Aktivitetstid:
Hver onsdag kl 18:00 - 18:45

Vardåsen familiespeider

Barneklubb
Leder: Ståle Botn
47616392
Aktivitetstid:
Tirsdager 1715 - 1830

Vardåsen Knøttesang

Barneklubb
Leder: Jorunn Bottolfs
99036432
Aktivitetssted:
Vardåsen kirke, Vardefaret 40, 1388 Borgen
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:
Tirsdager kl. 1730 - 1830