FINN DIN GRUPPE/HOVEDFORENING

Her er en oversikt over KFUK-KFUMs grupper og hovedforeninger. Bruke filtreringsfunksjonen for å finne frem til din gruppe/hovedforening.

7.7

Ungdomsklubb
Leder: Linda Kjeksrud
99618815
Aktivitetssted:
Strømsø menighetshus
Knoffs gate 2, 3041 Drammen
Aktivitetstid:
Tirsdager 17-20

Adventura+

Ungdomsklubb
Leder: Anne Karoline Ulset Furberg
98801551
Aktivitetssted:
Bugården kirke, Sandefjord
Nygårdsv 68, 3214 Sandefjord
Aktivitetstid:
Onsdager i like uker 19:00-21:00

Alna ledertrening

Ungdomsklubb
Leder: Piriyani Sivabalachandran
48225680
Aktivitetssted:
Ellingsrud kirke
Dragonstien 18, 1062 Oslo
Aktivitetstid:
1 tirsdag i måneden

Ås Kr. Ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Janne Birgitte Ueland
94815404
Aktivitetssted:
Ås arbeidskirke
Drottveien 41, 1430 Ås
Aktivitetstid:
Hver fredag, 19-22

Fornebulandet ungdomsklubb

Ungdomsklubb
Leder: Irene Ryen Flermoen
47872142
Aktivitetssted:
Underetasjen i Snarøya kirke
Snarøyveien 126, 1367 Snarøya
Aktivitetstid:
Hver mandag kl. 18:00-22:00

FULK (Fornebulandet-ungdomsklubb leder-kurs)

Ungdomsklubb
Leder: Tor Olav Gauksås
98267826
Aktivitetstid:
en torsdager i månden fra 19-21

Grorud Menighet (Ledertreningsgruppa)

Ungdomsklubb
Leder: Anders Møller-Stray
99045646
Aktivitetstid:
Helgeturer, leire, og månedlige samlinger

Holmen medarbeiderteam

Ungdomsklubb
Leder: Maria Krogtoft Liholt
90732654
Aktivitetssted:
Holmen Kirke
Nesbruveien 55, 1390 Vollen
Aktivitetstid:

Høvik ungdomssenter

Ungdomsklubb
Leder: Anja Martine Mørk
40880816
Aktivitetssted:
Sandviksveien 11, 1302 Sandvika
Aktivitetstid:
Torsdager 18.00-22.00

KFUK-KFUM Ferieklubben Gjøvik

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Gjøvik og omegn
Svolders gate 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:
Ferier, m.m.

Lederkurs SVURR

Ungdomsklubb
Leder: Katrine Intelhus Lind-Solstad
90795225
Aktivitetssted:
Vestre Aker prosti
Ullevålsveien 117b, 0359 Oslo
Aktivitetstid:

Lommedalen Lederkurs

Ungdomsklubb
Leder: Geir André Nagvik
93672986
Aktivitetstid:
Helårs

LupY+

Ungdomsklubb
Leder: Bjørn Arild Andersen
41002022
Aktivitetssted:
Gjøvik
Svoldersgate 2, 2821 Gjøvik
Aktivitetstid:

Lysern Klubb

Ungdomsklubb
Leder: Petter Hanseid
97527674
Aktivitetssted:
Lysern leirsted
Vestre Brevigveien 105, 1914 Ytre enebakk
Aktivitetstid:

MiLK Fagerborg

Ungdomsklubb
Leder: Eirik Eng Hauge
48294379
Aktivitetssted:
Fagerborg Menighetshus
Rosenborggata 3, 0356 Oslo
Aktivitetstid:

MiLK Gran

Ungdomsklubb
Leder: Line Børresen
47456688
Aktivitetssted:
Jaren Misjonshus
Nordre Ålsvegen 62, 2770 Jaren
Aktivitetstid:
En fredag i måneden.

MiLK Gran

Ungdomsklubb
Leder: Line Børresen
47456688
Aktivitetssted:
Jaren Misjonshus
Nordre Ålsvegen 62, 2770 Kastrup
Aktivitetstid:
En fredag i måneden.

MiLK Holmen

Ungdomsklubb
Leder: Kristina Nomme
92443424
Aktivitetstid:
kl 16-19

MILK Hurum

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Kongsdelene kirke
Kongsdelveien, 3475 Sætre
Aktivitetstid:

MILK Lier

Ungdomsklubb
Leder: Anne-Sofie Ramslie
40924950
Aktivitetssted:
Frogner Menighetshus
Klokkersvingen 1, 3400 Lier
Aktivitetstid:
Ca 1 torsdag i mnd. fra 18-20

MILK Nedre Eiker

Ungdomsklubb
Leder: Alexander Glestad
97519938
Aktivitetssted:
Stensethaleen 1, 3055 Krokstadelva
Aktivitetstid:

MILK Nesodden

Ungdomsklubb
Leder: Jarl Eidjord
93286856
Aktivitetssted:
Skoklefall og Gjøfjell menighetshus
Kapellveien 3, 1456 Nesoddtangen
Aktivitetstid:
8 onsdager

MiLK Råde menighet

Ungdomsklubb
Leder: Per Willy Wilhelmsen
92422835
Aktivitetstid:

MILK Ringerike

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Storgata 11, 3510 Hønefoss
Aktivitetstid:

MILK Røyken

Ungdomsklubb
Leder: Heidi Skålid Amundsen
41046057
Aktivitetstid:

MiLK Stange

Ungdomsklubb
Leder: Hans Martin Vilberg
97549276
Aktivitetstid:

MILK Tangen

Ungdomsklubb
Leder: Runar Reknes
41570216
Aktivitetstid:

MILK Tranby

Ungdomsklubb
Leder: Helge Saltbones Rotevatn
91100974
Aktivitetssted:
Tranby menighetshus
Kirkesvingen 7, 3408 Tranby
Aktivitetstid:
9 torsdager gjennom skoleåret

MILK, Drøbak og Frogn menighet

Ungdomsklubb
Leder: Oddrun Bøhlerengen
48245718
Aktivitetstid:
skoleåret 2019/2020 (ulike ukedager på kveldstid)

Milk-kurs Røyken

Ungdomsklubb
Leder: Angelica Flores
40448755
Aktivitetssted:
Røyen menighetshus
Kjekstadveien 2, 3440 Røyken
Aktivitetstid:
Fredag ettermiddag/kveld

N O R A

Ungdomsklubb
Leder: Juliet Gräf Baroi
93291533
Aktivitetstid:
14.30 -16.30

NMUF - Nordstrand menighets ungdomsfellesskap

Ungdomsklubb
Leder: Knut-Helge Badendyck Møller
41455546
Aktivitetssted:
Nordstrand kirke
Ekebergveien 238, 1166 Oslo
Aktivitetstid:

Nord-Odal - Ung i kjerka

Ungdomsklubb
Leder: Thomas Tinglum
95258753
Aktivitetstid:

Oslo KFUMs Sjøkorps

Ungdomsklubb
Leder: Marius Ilstad
92269717
Aktivitetssted:
Skur 29
Akerhusstranda 5, 0150 Oslo
Aktivitetstid:
Hver tirsdag kl 1800-2000

Østfold Ung

Ungdomsklubb
Leder: Tonje Hodnebrog
90606167
Aktivitetstid:

Pluss ungdomsmiljø

Ungdomsklubb
Leder: Aina Mortvedt Lind
90700717
Aktivitetssted:
Rotnes Kirke
Borghild rudsvei 3, 1482 Nittedal
Aktivitetstid:
Fredager 19.00 til 23.00

PLY - Premier League på Ynglingen

Ungdomsklubb
Leder: Hans Martin Vilberg
97549276
Aktivitetssted:
Ynglingen, Hamar
Furnesvegen 1, 2317 Hamar
Aktivitetstid:
Premier League 2016/17 vises på lørdager og søndager

RISK

Ungdomsklubb
Leder: Christine Norborg
90880788
Aktivitetssted:
Kjelleren i menighetshuset
Risbakken 1, 0374 Oslo
Aktivitetstid:
Hver torsdag 19:00-21:30

Robotix

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetssted:
Underetasjen i Sentrumskirken, Horten
Toresensgate 2, 3188 Horten
Aktivitetstid:
Tirsdager kl 18.30-20.30

Røyken menighet på Vinterfestival 2018

Ungdomsklubb
Leder:
Aktivitetstid:

Senfredag

Ungdomsklubb
Leder: Kristian Fredrik Brekke Aalbu
99463592
Aktivitetssted:
Underetasjen i Nanset kirke
Vikingveien 9, 3274 Larvik
Aktivitetstid:
Annen hver fredag fra kl 21.00 til 24.00

Sofakroken

Ungdomsklubb
Leder: Anne-Marthe B Larsen
47815147
Aktivitetssted:
Hønefoss kirke
Hofgaards gate, 3510 Hønefoss
Aktivitetstid:
Én fredag i måneden 18:30-21:30

Søndre Slagen Ung

Ungdomsklubb
Leder: Camilla Døvik Vestøl
41639692
Aktivitetssted:
Søndre Slagen menighet
Astraveien 7, 3113 Tønsberg
Aktivitetstid:
Etter semesterplan

SPLITS Ledertrening

Ungdomsklubb
Leder: Christine Andreassen
47254996
Aktivitetstid:
En tirsdag i måneden fra 17.00-19.00

Team Heggedal

Ungdomsklubb
Leder: Marianne Solheim
95284767
Aktivitetssted:
Heggedal Kirke
Heggedalsbakken 8, 1389 Heggedal
Aktivitetstid:
Hver tirsdag fra kl. 18:30 - 21:00

Ung i Tanum

Ungdomsklubb
Leder: Fredrik Midttømme
40442190
Aktivitetssted:
Tanum kirkesenter
Tanumveien 133, 1341 Slependen
Aktivitetstid:
Annenhver fredag kl 18:00

Ung i Vardåsen

Ungdomsklubb
Leder: Olaf Huuse Haraldstad
99553233
Aktivitetssted:
Vardefaret 40, 1388 Borgen
Aktivitetstid:

uTroLi

Ungdomsklubb
Leder: Susanne Paulsen
40513056
Aktivitetssted:
Nordre Ål kirke
Blestervegen 1, 2618 Lillehammer
Aktivitetstid:
Annenhver onsdag

vot Klubb Underground

Ungdomsklubb
Leder: Mari Løchen
92428243
Aktivitetssted:
Kuf Huset i Larvik
Håkonsgate 51A, 3258 Larvik
Aktivitetstid: