Program Gjøvik KFUK-KFUM Ynglingen Høst 2016

I disse dager sendes programmet ut til våre medlemmer. Høstsemesteret innehar noen faste og kjente poster, sammen med nye spennende temaer. Velkommen!

Gleder du deg til Ynglingebasaren 2016, eller er det barneklubben partY som er mest aktuell for deg og dine? Ynglingen inviterer til et program med aktiviteter for alle aldre. partY er barneklubben med tilhold i kjelleren, FamilY er for barnefamiliene som vil spise middag sammen, onsdag formiddag er det Hyggetreff for de eldste - her er det mye å velge i! Videre trekker vi fram Alternativ Jul og Juletrefest som to fine arrangementer på tampen av sesongen. Fast gjennom høsten er det møte på Ynglingen hver tirsdag kl. 19.30, og disse bekles av K-Forum, Gjøvik Y's mens club og foreningens egne temakvelder. Samtidig kjører LupY faste ledertreningskvelder for ungdom på torsdager.

Kontakt

Har du spørsmål til programmet kan du kontakte kontoret på tlf. 611 71 103 eller via e-post her

Last ned programmet her

Ynglingen_høst2016.pdf

Filer for nedlasting