Program Ynglingen - Våren 2017

Vårprogrammet er sendt ut til våre medlemmer, og nå finner du det her på web også. Vårsemesteret er innholdsrikt, og består av kjent og ukjent. Velkommen skal du være til å dukke innom våre aktiviteter! Ynglingen inviterer til et program med aktiviteter for alle aldre. 

  • partY er barneklubben med tilhold i kjelleren
  • FamilY er for barnefamiliene som vil spise middag sammen
  • Onsdag formiddag er det Hyggetreff for de eldste 
Her er det mye å velge i! 

Videre trekker vi fram temakvelder med spennende temaer. Fast gjennom våren er det møte på Ynglingen hver tirsdag kl. 19.30, og disse bekles av K-Forum, Gjøvik Y's mens club og foreningens egne temakvelder. Samtidig kjører LupY faste ledertreningskvelder for ungdom på torsdager.

Ynglingen_vår2017.pdf

Filer for nedlasting